reklama

BAUHAUS Rádce: Vinylové a laminátové podlahy

Podlahu vybíráme především podle toho, pro jaké prostory je určena. Je potřeba si uvědomit, že pořízení nové podlahy je investice na delší časové období, podlahu nepokládáte každý rok. Je proto důležité zvolit podlahu kvalitní a dobře si promyslet, co taková podlahová krytina musí splňovat a co od ní jako uživatelé očekáváte.

Podlahu vybíráme především podle toho, pro jaké prostory je určena. Kam se nejlépe hodí vinylové a laminátové podlahy? To zjistíte v našem článku!
BAUHAUS Rádce: Vinylové a laminátové podlahy

Laminátové podlahy LOGOCLIC

Pokud se rozhodnete pro pokládku nové podlahy a dáte přednost laminátové podlaze před podlahou parketovou, pak jsou pro vás vhodné například laminátové podlahy LOGOCLIC, které exkluzivně nabízí BAUHAUS. Pod značkou LOGOCLIC lze pořídit podlahu pro jakýkoli interiér. Počínaje nenáročnými ložnicemi až po intenzivně zatěžované prodejny a provozovny

Podlahy jsou vybaveny nejmodernějšími benefity, jako jsou integrované tlumící podložky, antistatický povrch nebo frézované spáry, které garantují rustikální vzhled interiéru při současné snadné údržbě. O kvalitě podlah svědčí i záruční lhůta až 20 let, dle typu výrobku.

Logoclic ELEGANCIA
Logoclic ELEGANCIA

Tyto podlahy jsou stálobarevné, vhodné pro podlahové topení, jsou mimořádně odolné a přitom snadno udržovatelné. Laminátové podlahy LOGOCLIC jsou také odolné proti nárazům, větším škrábancům a oděru. K výběru je k dispozici téměř 100 atraktivních dekorů. Oproti dlažbě mají teplý povrch nebo optické spáry, které se čistí mnohem snadněji než spáry u dlažby. Pokládka takové podlahy je také mnohem snadnější než pokládka dlažby.

Laminátové podlahy LOGOCLIC
Laminátové podlahy LOGOCLIC

Vinylové podlahy

V současné době jsou u zákazníků čím dál oblíbenější vinylové podlahy a to kvůli svým vlastnostem. V sortimentu BAUHAUS naleznete například podlahy b!design. Vinylové podlahy jsou oproti laminátovým podlahám 100% voděodolné a nemusíte se tak bát položit si tuto podlahu i třeba do koupelny, kuchyně, nebo dětského pokoje.Jsou také odolné proti nárazu a poškrábání. Vyrábí se v mnoha atraktivních dekorech napodobujících dřevo.

b!design Iceberg Pinie
b!design Iceberg Pinie

Výhod je mnoho, například dlouhá životnost, jsou protiskluzové, mají nízkou celkovou tloušťku. V neposlední řadě jsou vhodné pro podlahové vytápění. Dále jsou odolné proti nárazu a poškrábání a mají tepelně-izolační vlastnosti. Podlahy b!design mají záruku až 25 let v obytných prostorách a až 10 let v komerčních objektech, což garantuje skutečnou kvalitu.

Vinylové podlahy
Vinylové podlahy

Ani na pokládce není nic složitého, zvládne to i běžný kutil. V dnešní době se dělají oba druhy podlahy (laminátová i vinylová) s tzv. klick systémem, který umožní položit podlahu bez lepení. Pokud si, ale přece jen na pokládku netroufnete, pak můžete využít služeb montážního servisu BAUHAUS, který vám podlahu odborně položí.

Vinylové podlahy
Vinylové podlahy

Publikováno: 8.11.2016, Autor: BAUHAUS (text a foto), Profil autora: Redakce