reklama

Litá podlaha jako módní doplněk do každého bytu či domu

Moderní design a vlastnosti, které by v dnešní době měl mít každý interiérový povrch. To jsou lité podlahy od české firmy TopStone. Mají jedinečný vzhled, nádech moderního designu a  lze na ně použít v podstatě neomezené množství barevných kombinací. TopStone má v nabídce zařazených několik základních a příplatkových barev. Ve finále není žádná podlaha stejná a všechny si zachovají svoji jedinečnost.

Litá podlaha je vhodná i do vnitřních prostor
i (Zdroj: TOPSTONE s.r.o.)
Litá podlaha je vhodná i do vnitřních prostor (Zdroj: TOPSTONE s.r.o.)

Lité podlahy ze stejného důvodu zapadnou v podstatě kamkoliv - stačí zvolit tu správnou barvu, sladit ji s nábytkem, nebo s barevným odstínem zdí a vaši starou místnost promění na něco moderního a neokoukaného. Aplikace lité podlahy od TopStone je rychlá a velmi jednoduchá. V podstatě stačí namíchat podlahovou směs ve kbelících, ze kterých se pak přelije rovnou do určených místností domu.

Ať už se jedná o koupelnu, chodbu či obývák - nános povrchu probíhá všude stejně šetrně. Díky tomu nevzniká riziko zničení již hotových stěn či rohů. Finální produkt je potom pružný, tlustý zhruba 2 milimetry a drží dlouhodobě stálý tvar.

Litá podlaha je pohodlná, krásná a velmi odolná
i (Zdroj: TOPSTONE s.r.o.)
Litá podlaha je pohodlná, krásná a velmi odolná (Zdroj: TOPSTONE s.r.o.)

Zároveň jdou tyto podlahy ruku v ruce novému trendu instalace podlahového topení prakticky ve všech rodinných domech, jelikož optimálně vodí teplo. I přes svůj chladný vzhled není vůbec studená, naopak je velmi příjemná na dotek bosou nohou. Lité podlahy jsou typické svou bezespárostí a vysokou odolností. Díky tomu se snadno uklízí a nevadí jim ani dovádění domácích mazlíčků.

Firma TopStone se realizací litých podlah zabývá již přes 25 let, o kvalitě jejich povrchů není pochyb.

Zdroj informací: TOPSTONE s.r.o.

 

 

 

 

Publikováno: 28.5.2023, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce