reklama

Moderní koupelna v designu Black od Sapha

Kdo chce držet krok s aktuálními trendy, ví, že černá barva do současné moderní koupelny rozhodně patří. Ačkoliv se na první pohled může tvářit poněkud temně, když se správně zkombinuje a umístí, lze s ní dosáhnout nevšedních, luxusních i velmi elegantních výsledků.

Koupelna s černobílou podlahou a umyvadlem
i (Zdroj: Sapho)
Moderní koupelna v designu Black od Sapha (Zdroj: Sapho)

Černá vnáší do koupelny zvláštní dramatické kouzlo a dotváří tak perfektní atmosféru pro relaxaci. Zároveň je to barva, která nikdy nevyjde z módy, má styl a vypadá skvěle v jakémkoliv prostoru. Záleží pouze na vhodné míře jejího využití.

Sázka na černou

Zde se rozhodně vyplatí vsadit na osvědčený minimalismus, který dominuje koupelnám již řadu let. Například sprchové walk-in zástěny CURE BLACK dodají koupelně vzdušnost i osobitý styl. Série kombinuje jednoduchý čistý vzhled spolu s dalšími praktickými vlastnostmi, díky nimž poskytuje nejen větší volnost a pohodlí, ale dokáže se též maximálně přizpůsobit prostorovým dispozicím každé koupelny. 

Sprchová zástěna v koupelně
i (Zdroj: Sapho)
Vaše koupelna bude atraktivní se sprchovou zástěnou Cure Black (Zdroj: Sapho)

Koupelnu v moderním či industriálním stylu skvěle doplní třeba stylová umyvadlová konstrukce s integrovanou zásuvkou ze série SKARA. Ta snoubí chladný aspekt matně černého kovu s hřejivým elementem v podobě tmavého dřeva. Praktická bezúchytková zásuvka v dřevěném dekoru dodává konstrukci svěží vzhled. Samozřejmostí je Soft close systém automatického dovírání zásuvky, který zajišťují vysoce kvalitní výsuvy značky Blum. Závěsné konstrukce se kombinují s bílým umyvadlem z litého mramoru TWIG. Větší rozměry těchto konstrukcí svým asymetrickým tvarem navíc poskytují také praktickou odkladovou plochu. Součástí série je však i menší konstrukce, určená na postavení pod betonové umyvadlo FORMIGO. 

Designové doplňky dokonale dotvoří váš interiér

Další obrovskou předností černé barvy je, že tvoří dokonalé kontrasty. Nelze se tak divit, že její popularita už převyšuje i dosud tolik využívaný chrom. Kombinace světlé keramiky s tmavými vodovodními bateriemi a sprchou představuje decentnější řešení koupelny ve stylu Black. Baterie SPY nabízí populární hranatý design se zkosenou oblou hranou. Série zahrnuje všechny druhy vodovodních baterií včetně podomítkových, ale také třeba umyvadlový sifon či roháčky. 

Baterie černá koupelová
Baterie SPY v populárním hranatém designu skvěle dotvoří interiér koupelny (Zdroj: Sapho)
Miska na mýdlo
Černé doplňky působí nejen vznešeně, ale tvoří dokonalé kontrasty (Zdroj: Sapho)

A neměli bychom opomenout ani důležitost samostatného koupelnového vytápění, bez něhož koupelna nemůže poskytovat požadovaný komfort. Netradiční vzhled otopného tělesa ZIG zaujme na první pohled svými různoběžnými středovými trubkami. Kromě atypického tvaru jistě osloví též povrchová úprava v barvě strukturální antracit a variabilita připojení na ústřední i elektrické vytápění. 

Koupelna s vanou
i (Zdroj: Sapho)
Při výběru koupelového vytápění se nemusíme držet standartní bílé barvy, černá působí luxusně a netradičně. (Zdroj: Sapho)

V naší rozmanité nabídce atraktivních černých koupelnových doplňků toho však najdete mnohem více - třeba stylový bambusový prádelní koš TATAMI, funkční designové držáky ručníků a WC příslušenství FLORIDA nebo praktickou sprchovou stěrku GUMMY. Všechny produkty ze sortimentu doplňků dokonale odráží současný trend a mohou být tím pravým, co doladí „Black design“ vaší koupelny. Veškerý sortiment najdete na našich webových stránkách www.sapho.cz.

Publikováno: 4.5.2021, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce