reklama

Při stavbě domu se vyplatí myslet na budoucnost, a proto si zajistěte certifikát doživotní záruky

Doživotní záruka na zdivo není něco tradičního, co by vám dával každý. HELUZ cihlářský průmysl, v. o. s. dnes jako jediný však tuto doživotní záruku nabízí. Nabídka je navíc výjimečná o to více, že se týká hrubé stavby jako celku, ne jen jednotlivých částí. Jak je to možné? Společnost tím dokazuje, jak kvalitní komplexní zdicí systém má. Zaujalo vás to? Chcete se dozvědět více? Máme pro vás informace, které potřebujete vědět.

Doživotní záruka na zdivo je lákavou nabídkou
i (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl v. o. s.)
Doživotní záruka na zdivo je lákavou nabídkou

Doživotní záruka na zdivo – o co vlastně jde? 

Doživotní záruka na zdivo představuje příslib, že stavba vydrží po generace. Tato záruka na cihelný systém HELUZ dává garanci, že při výstavbě byly zúročeny všechny výhody jejich komplexního systému. Záruku na zdivo dává společnost HELUZ cihlářský průmysl, v. o. s. dokonce ještě mnohem delší než doživotní, a to 148 let, protože přesně tolik let tato firma existuje. Jak je to možné? „Je to proto, že to myslíme s našimi výrobky vážně. Přejeme si, ať vznikají stavby, které dávají smysl – tedy aby nás obklopovaly projekty, které jsou dlouhodobé, mají vizi i ambice. Domy, jež jsou stavěny s rozmyslem a z kvalitních materiálů, tu mohou zůstat i pro další generace,” vysvětluje Mgr. Smolová, která je zodpovědná za strategii a komunikaci společnosti HELUZ cihlářský průmysl, v. o. s.

Certifikát s doživotní zárukou je dokonce na 148 let
i (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))
Certifikát s doživotní zárukou je dokonce na 148 let (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Čeho se doživotní záruka týká? 

Doživotní záruka společnosti HELUZ se týká hrubé stavby jako celku (tedy takové stavby, která není kombinována s jinými zdicími systémy), nejen za jednotlivé výrobky, jak tomu běžně je. Kvalita materiálů s dlouhou životností je ale neoddělitelně spjata s kvalitou výrobní i montážní technologie. S certifikátem doživotní záruky si však můžete být jisti, že pořízený stavební materiál bude plně využívat svůj potenciál z hlediska funkčních i mechanických vlastností, a bylo s ním na stavbě správně zacházeno. Certifikát doživotní záruky mohou v České republice, ale také na Slovensku, získat soukromí stavebníci a developeři, kteří staví rodinné domy.

Doživotní záruka se vztahuje především na hrubou stavbu
i (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl v. o. s.)
Doživotní záruka se vztahuje především na hrubou stavbu (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl v. o. s.)

Na co si dát pozor? 

Certifikát doživotní záruky získá každá stavba, která při realizaci dodržela stanovené podmínky. Před udělením tohoto certifikátu je proto nutné provést kontrolu správnosti použitých postupů. Jedině tak si můžete být jisti, že s materiály HELUZ bylo správně nakládáno a mohou se zaručit na cihelný systém. Všeobecně to znamená, že hrubá stavba musí být postavena z výrobků společnosti HELUZ, s nimiž stavebníci pracovali správným způsobem. Kontroluje se rovněž i to, zda na stavbě byl příslušný dozor a také potřebná dokumentace. Stavba totiž musí být prováděna podle technické a prováděcí příručky a montážních návodů společnosti HELUZ cihlářský průmysl, v. o. s. Tato podmínka pomáhá naplňovat jednu z hlavních vizí doživotní záruky, aby byl materiál na stavbách správně používaný stavebník mohl naplno užívat jeho veškeré kvality. 

Doživotní záruka je spjata s důvěrou v kvalitní zdivo
i (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl v. o. s.)
Doživotní záruka je spjata s důvěrou v kvalitní zdivo (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl v. o. s.)

Proč mít zájem o doživotní záruku? 

  • Výhod je spousta. Volbou kvalitních materiálů do budoucna šetříte na nákladech za potřebné opravy a výměny.
  • Dále je tento způsob výstavby spojen i s nižší uhlíkovou stopou a zátěží, která vzniká při těžbě surovin.
  • Spojeno je to rovněž i s menší nutností zpracování odpadu ze staveb.
  • Doživotní záruka je důkaz, že společnost svým materiálům věří a můžete se na jejich systém spolehnout.

O společnosti HELUZ cihlářský průmysl, v. o. s.

Rodinná společnost HELUZ patří k těm největším výrobcům zdicích systémů v České republice. Svými špičkovými výrobky navazuje na rodinnou tradici, která se datuje až do roku 1876. Společnost má výrobní závody v Dolním Bukovsku, Hevlíně a Libochovicích. V nabídce mají sortiment, který zahrnuje veškeré cihelné výrobky nezbytné pro hrubou stavbu i materiály a pomůcky pro zdění. Investorům, jež chtějí stavět svépomocí, HELUZ nabízí poradenství a pomocné služby.

Zdroj informací: HELUZ cihlářský průmysl, v. o. s.

Publikováno: 16.5.2024, Autor: Adriana Dosedělová, Profil autora: Adriana Dosedělová