reklama

Propadněte kouzlu nekonečných možností ve světě designu a pořiďte si unikátní sklo, které posune vaše bydlení na vyšší úroveň

Sklo s potiskem posune vaše bydlení na vyšší úroveň. Pořiďte si proto stylovou skleněnou příčku. Nebo byste chtěli do svého domu skutečně něco unikátního? Máme pro vás tip na jedinečné řešení.

Sklo s potiskem nebo ornamentální sklo je působivým a funkčním prvkem moderního interiéru
i (Zdroj: HELUZ IZOS s.r.o.)
Sklo s potiskem nebo ornamentální sklo je působivým a funkčním prvkem moderního interiéru

Sklo s potiskem 

Sklo s potiskem může mít dnes jakoukoliv podobu. Natisknout na ně můžete nejen různý dekor, ale také fotografii. Nejmodernější technologie zakalí organické keramické barvy přímo do skla, díky čemuž sklo získá nejen zajímavý design, ale i vysokou odolnost vůči UV záření, barevnou stálost a mechanickou odolnost. A když budete chtít, sklo může propouštět světlo, ale přitom může být neprůhledné. 

Sklo může být různě potištěno
i (Zdroj: HELUZ IZOS s.r.o.)
Sklo může být různě potištěno (Zdroj: HELUZ IZOS s.r.o.)

IZOS STUDIO dokáže maximálně využít designový potenciál skla

IZOS STUDIO je speciální divize společnosti HELUZ IZOS, která vznikla s jediným cílem: prozkoumat a maximálně využít designový potenciál skla. V IZOS STUDIO věří, že sklo není pouze materiál se skvělými tepelně izolačními nebo akustickými vlastnostmi, který se používá do oken. Je to médium, jehož prostřednictvím je možné promlouvat k duši prostoru, vnášet do něj světlo, vzdušnost i jedinečnou atmosféru. Mimo to má sklo i neobyčejnou schopnost oddělovat a zároveň spojovat, chránit i otevírat, ukazovat a také skrývat. A víte, že v současnosti je sklo symbolem moderní architektury a designu? V neposlední řadě je rovněž i klíčem k dosažení harmonie mezi interiérem a exteriérem.

Sklo z IZOS STUDIA výborně poslouží nejen k oddělení od vnějšího světa, ale i v interiéru
i (Zdroj: HELUZ IZOS s.r.o.)
Sklo z IZOS STUDIA výborně poslouží nejen k oddělení od vnějšího světa, ale i v interiéru (Zdroj: HELUZ IZOS s.r.o.)

IZOS STUDIO přináší inovativní řešení

IZOS STUDIO pracuje s těmi nejnovějšími technologiemi zpracování skla, a proto na trh přináší inovativní řešení, která odpovídají současným trendům, často je dokonce předjímají. Služby studia přitom nejsou pouze pro architekty a designéry, slouží i přímo koncovým klientům, kteří chtějí svým projektům dodat neopakovatelný rozměr.

Sklo z IZOS STUDIA může být i uměleckým kusem
i (Zdroj: HELUZ IZOS s.r.o.)
Sklo z IZOS STUDIA může být i uměleckým kusem (Zdroj: HELUZ IZOS s.r.o.)

Šéfdesignérka studia, Andrea Stejskalová, vysvětluje: „Celý náš tým specialistů poskytuje komplexní poradenství a podporu v každé fázi projektu, tedy od prvotního nápadu a správné přípravy dat přes výběr nejvhodnějšího typu skla až po finální realizaci. Díky hlubokým znalostem v oblasti výroby skel a práce s designem dokážeme transformovat každou vizuální představu v realitu, která nadchne svou elegancí, funkčností a inovativností.”

Velmi působivě vypadá digitální tisk na skle v koupelně
i (Zdroj: HELUZ IZOS s.r.o.)
Velmi působivě vypadá digitální tisk na skle v koupelně (Zdroj: HELUZ IZOS s.r.o.)

S digitálním tiskem může být dnes každé sklo uměleckým dílem

IZOS STUDIO dokazuje, že jakákoliv skleněná plocha se dnes může stát uměleckým dílem. Soudobý digitální tisk umožňuje aplikovat na sklo libovolné motivy i barvy. Dovolit si přitom můžete jak jednoduché vzory, tak i do detailu propracovaný celoplošný potisk, kdy bude na sklo vytištěna vaše oblíbená fotografie nebo grafika – to vše se zachováním průchodnosti světla. 

Nemáte potřebné vybavení k tvorbě podkladů? Nevadí, studio se postará o vyprecizování tiskových podkladů potřebných pro dokonalou kvalitu v rozlišení 4K a 1440 DPI až do rozměrů 2400×4100 mm. Ani tato plocha skla pro dekor nemusí být konečná, protože sklo se dá napojovat, a tak grafika může donekonečna plynout jak horizontálně, tak i vertikálně, dokud vám nedojde prostor. Dekor si můžete vybrat z neustále se rozšiřující databáze.

Na sklo si v IZOS STUDIU můžete nechat vytisknout třeba i fotografii
i (Zdroj: HELUZ IZOS s.r.o.)
Na sklo si v IZOS STUDIU můžete nechat vytisknout třeba i fotografii (Zdroj: HELUZ IZOS s.r.o.)

Ornamentální skla zaručí interiéru jedinečnost 

Chcete si pořídit originální dveře, jedinečnou příčku nebo dělicí stěnu, jež by se staly nepřehlédnutelným elementem interiéru? Doporučujeme vám, abyste se podívali na ornamentální skla IZOS. Společnost nabízí velkou škálu dekorů od průhledných až po mléčné s různou mírou průhlednosti. Struktura skla přitom může být řešena florálními motivy, přísně geometrickými vzory nebo zcela abstraktně s maximálním prostorem pro fantazii. Můžete si být u nich jisti, že jejich ornamentální sklo vždy v sobě zdařile snoubí požadavek o dostatek světla a zároveň i zachování určité míry soukromí. 

Design si můžete sami navrhnout nebo vybrat z rozsáhlé databáze
i (Zdroj: HELUZ IZOS s.r.o.)
Design si můžete sami navrhnout nebo vybrat z rozsáhlé databáze (Zdroj: HELUZ IZOS s.r.o.)

IZOS INDOOR je sklo bez kompromisů 

Toto čiré interiérové sklo je esencí elegance, jež tvoří jednoduchá skla Float upravená tvrzením, vrstvením, nebo tepelným zpevněním. Tato řada je určená pro řešení veškerých skleněných ploch uvnitř domu i okolo něj. Můžete s nimi realizovat nejen prosklené dveře nebo posuvnou stěnu, ale také i designový nábytek na míru, nebo třeba saunu. Skla IZOS INDOOR splňují i ty nejnáročnější požadavky na bezpečnost a kvalitu zpracování. Použít je proto můžete i na zábradlí, pochozí plochy ve stropech nebo jako schodišťové stupně. 

Nechte svůj projekt zazářit a využijte nekonečných možností kreativity IZOS STUDIO.

Zdroj informací: HELUZ IZOS s.r.o. 

Publikováno: 1.5.2024, Autor: Adriana Dosedělová (text), Depositphotos (foto), HELUZ IZOS s.r.o. (foto), Profil autora: Adriana Dosedělová