reklama

Stavte s výhodami, to je ta správná volba pro váš dům

Stavění s výhodami je i v této době reálné. Myslíte, že ne? Přesvědčíme vás o tom. Chystáte se stavět? Zjistěte si tedy něco více o zcela novém programu, s nímž můžete při výstavbě svého domu čerpat celkem až čtvrt milionu. Jak takovou výhodu získat? Hned vám to povíme.

Stavění s výhodami je možné (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.)
i (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.)
Stavění s výhodami je možné (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.)

Stavění s výhodami 

Stavění s výhodami mohou zažít všichni ti stavebníci, kteří se rozhodnou pro výstavbu s cihelnými výrobky firmy HELUZ. Otevřou si tím totiž přístup k rozmanité nabídce výhod. Součet všech těchto zpřístupněných benefitů může přitom dosáhnout až 250 000 korun. Ještě jste o tom neslyšeli? -Je na čase to změnit. Seznamte se se zcela novým programem HELUZ na MAX, který odstartoval 1. 9. 2023. 

S HELUZ na MAX můžete využít i dalších služeb
i (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.)
S HELUZ na MAX můžete využít i dalších služeb (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.)

HELUZ na MAX 

HELUZ na MAX je program, který využijí zákazníci při stavbě a zařizování svého domu. Stavebníci totiž díky němu mohou zdarma (nebo za zvýhodněné ceny) čerpat z široké nabídky výrobků a služeb od renomovaných firem. Nejde však pouze o HELUZ, ale také třeba o Bramac, CS-BETON, Koupelny Ptáček, Isotra (což je výrobce stínící techniky) nebo PRÜM (výrobce interiérových dveří). Kompletní výčet je ale mnohem rozsáhlejší a najdete ho na stránkách programu, tedy na www.heluznamax.cz

HELUZ nabízí pomoc i v procesu stavby
i (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.)
HELUZ nabízí pomoc i v procesu stavby (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.)

Proč vznikl program HELUZ na MAX? 

Je to jednoduché, společnosti HELUZ totiž vždy záleželo na zákaznících, a proto jim vždy věnovali maximální péči. Služby společnosti HELUZ proto nekončí pouze s dodáním cihel, ale nabízí stavebníkům také pomoc i při procesu stavby. A právě tato filozofie dala vzniknout HELUZ na MAX. 

Vše pro maximální smysluplnost stavby 

Program HELUZ na MAX je součástí iniciativy známé jako Smysluplný celek, který společnost uvedl na začátku roku 2023. V jehož rámci se HELUZ snaží budoucí stavebníky upozornit na důležitost kvalitní výstavby. Je důležité si uvědomit to, co si stále mnoho ze zákazníků bohužel neuvědomuje, tedy to, že na rozdíl od veškerého interiérového vybavení, zdi domu od jejich postavení už nikdy nevyměníte. Jakmile jednou stojí, zůstanou na svém místě stát i další desítky nebo stovky let. Je proto velmi důležité vše předem důkladně promyslet, aby stavba měla bezchybnou statiku a vytvářela zdravé prostředí pro život. 

Důležité je stavět smysluplně
i (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))
Důležité je stavět smysluplně (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Jak získat výhody HELUZ na MAX? 

Chcete vědět, jak vstoupit do programu? Zašlete heluznamax.cz svůj projekt na Výpočet spotřeby materiálu, nebo rovnou kontaktujte příslušného obchodního zástupce a objednejte si pro výstavbu vašeho domu stavební materiál HELUZ. S ním pak můžete získat svůj vlastní slevový kód a přístup do programu HELUZ na MAX s mnoha unikátními benefity v hodnotě až 250 000 Kč pro vaši stavbu. 

HELUZ patří k tomu nejlepšímu, co máme
i (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.)
HELUZ patří k tomu nejlepšímu, co máme (Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.)

O společnosti HELUZ 

Společnost HELUZ patří k těm největším českým výrobcům zdících materiálů s tradicí výroby sahající až do 19. století. Usiluje o inovace v oblasti stavebnictví a je rovněž i průkopníkem jednovrstvých konstrukcí z broušených cihel. Jejich produkty mají znamenité parametry, jež umožňují postavit hrubou stavbu domu při dodržení nejpřísnějších norem na energetickou náročnost budovy. Svým zákazníkům HELUZ přitom nabízí kompletní servis od výpočtu spotřeby materiálu až po technickou pomoc na stavbě nebo také půjčovnu stavebních pomůcek. 

 

Zdroje: HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s. 

Publikováno: 19.9.2023, Autor: Adriana Dosedělová (text), Profil autora: Adriana Dosedělová