reklama

Tak to je nátěr! Zateplení, které využijete i na svém domě!

Hledáte efektivní a moderní způsob, jak zlepšit tepelnou izolaci vašeho domova, snížit náklady na vytápění a chránit svůj domov před nepříznivými povětrnostními podmínkami? Společnost s příznačným názvem Izolační nátěr vám představuje reflexně izolační nátěry THR Coating, které vám poskytnou účinné a ekologicky šetrné řešení pro vaše bydlení.

Dejte zelenou reflexně izolačním nátěrům
i (Zdroj: izolacni-nater.cz)
Dejte zelenou reflexně izolačním nátěrům (Zdroj: izolacni-nater.cz)

Zateplení domů a likvidace plísní tepelně izolačním nátěrem

V dnešní době, kdy efektivní využívání energie a udržitelné bydlení získávají na významu, hledají majitelé nemovitostí inovativní řešení pro zlepšení tepelné izolace svých domovů. Tepelně a reflexně izolační nátěry se tak stávají přelomovým prvkem, který umožňuje:

1. dosáhnout energetických úspor,
2. zbavit vás nepříjemností s plísněmi nebo vlhkostí,
3. vyřešit přehřívání domů v letních měsících,
4. zateplit historické budovy.

Aplikace reflexně izolačních nátěrů je rychlá, bez složitého procesu
i (Zdroj: izolacni-nater.cz)
Aplikace reflexně izolačních nátěrů je rychlá, bez složitého procesu (Zdroj: izolacni-nater.cz)

Česká firma, český výrobek, české certifikáty

Aplikační firma nesoucí příznačný název "Izolační nátěr" se aplikacím reflexně a tepelně izolačních nátěrů věnuje již několik let a zájem o ni stále roste. V tomto článku se blíže podíváme na to, jakým způsobem může aplikace reflexně a tepelně izolačního nátěru pozitivně ovlivnit pohodlí vašeho domova a prozkoumáme široké spektrum možností aplikace, od stěn a stropů, až po střechy a fasády.

Nejčastěji provádíme aplikaci tepelně izolačního nátěru v interiéru
i (Zdroj: izolacni-nater.cz)
Nejčastěji provádíme aplikaci tepelně izolačního nátěru v interiéru (Zdroj: izolacni-nater.cz)

Zateplení stěn v interiéru a konec plísním

Nejčastěji provádíme aplikaci tepelně izolačního nátěru v interiéru, zejména u nedostatečně zateplených domů a bytů, které již nelze jinak jednoduše zateplit. Důvody, proč si zákazníci objednávají tuto aplikaci, nejsou spojeny jen s šetřením energií, ale také s řešením problémů, jako jsou plísně, tepelné mosty a nadměrná vlhkost.

Například nastávají situace, kdy je starší dům zateplený konvenčním materiálem dostatečně, na druhou stranu ale takové domy přestávají takzvaně "dýchat", což vede k zvýšení vlhkosti zdiva a následnému výskytu plísní. Zákazníci likvidují plísně Savem, omývají chemií, přetírají barvou a za pár měsíců řeší problém znovu. My přicházíme s řešením, které je jednou a napořád.

Zákazníci likvidují plísně savem, omývají chemií, přetírají barvou a za pár měsíců řeší problém znovu
i (Zdroj: izolacni-nater.cz)
Zákazníci likvidují plísně savem, omývají chemií, přetírají barvou a za pár měsíců řeší problém znovu (Zdroj: izolacni-nater.cz)

Úmorné vedro v letních měsících

Aplikaci reflexně izolačních nátěrů provádíme na střechy, fasády nebo obytné vozy. V létě dosahují tyto povrchy velmi vysokých teplot, zahřívají vnitřní prostory, které v sobě akumulují teplo, a to poté dům zahřívá i v noci. Nátěry mají reflexní vlastnosti s TSR hodnotou 97 %, což znamená, že téměř veškeré sluneční záření odrazí zpět do atmosféry a díky tomu se tak zabrání, aby krytina, fasáda nebo třeba obytný vůz absorboval solární energii a zbytková energie neprostupovala dále do objektu.

Aplikaci reflexně izolačních nátěrů provádíme i na střechy
i (Zdroj: izolacni-nater.cz)
Aplikaci reflexně izolačních nátěrů provádíme i na střechy (Zdroj: izolacni-nater.cz)

Jak to funguje?

Tajemstvím úspěchu reflexně izolačních nátěrů THR Coating jsou mikrosféry - malé kulaté částice s vysokou pevností a izolačními vlastnostmi. Tyto mikrosféry jsou integrovány do pojiva, které podléhá českému patentu. Při tepelném namáhání se mikrosféry rozpínají, odrážejí teplo a sluneční záření zpět do prostoru, čímž dochází k vytvoření účinné bariéry proti tepelným ztrátám a přehřívání. Naopak v zimě jsou tyto nátěry do sebe schopny absorbovat teplo a postupně ho uvolňovat zpět do objektu.

Reflexně a tepelně izolační nátěry snižují náklady na vytápění v zimních měsících
i (Zdroj: izolacni-nater.cz)
Reflexně a tepelně izolační nátěry snižují náklady na vytápění v zimních měsících (Zdroj: izolacni-nater.cz)

Několik důvodů, proč se rozhodnout pro aplikaci tepelně a reflexně izolačního nátěru: 

  • Nekonečné možnosti aplikace: Rodinné domy, byty, chaty, garáže, obytné vozy, sklepy, bytové domy, historické objekty, kancelářské budovy, téměř veškeré materiály.
  • Úspora energie a financí: Reflexně a tepelně izolační nátěry snižují náklady na vytápění v zimních měsících a naopak v letních měsících napomáhají udržovat v interiérech příjemné klima a šetří na energiích při provozu chladících zařízení.
  • Eliminace plísní a vlhkosti: Nátěry odstraňují tepelné mosty a minimalizují vlhkost, čímž zabraňují vzniku plísní a zlepší tak kvalitu vzduchu, ať už v domácnostech nebo na místech, kde se klade velký důraz na hygienu. Nátěry jsou zdravotně nezávadné.
  • Ochrana před požárem: Díky svým specifickým vlastnostem jsou nátěry nehořlavé a snižují rychlost šíření ohně a přispívají k bezpečnosti.
  • Izolace a zateplení historických budov: Izolace a zateplení historických budov je možná s ohledem na zachování původního charakteru a respektování kulturního dědictví. Pomocí izolačního nátěru se zajistí optimální řešení, které zlepší energetickou účinnost budovy, aniž by se narušila její autentičnost.
  • Dozateplení již zateplených objektů: Aplikací izolačních nátěrů je možné takzvaně “dozateplit” již zateplené objekty, snížit jejich energetickou náročnost a vyhovět tak stále náročnějším standardům v oblasti energetiky a udržitelnosti.
  • Ekologicky šetrné: Nátěry THR Coating jsou šetrné k životnímu prostředí, snižují emise CO2 a přispívají k udržitelnosti planety. Jsou vodou ředitelné.
  • Snadná aplikace: Aplikace reflexně izolačních nátěrů je rychlá, bez složitého procesu, dlouhých čekacích lhůt a bez nutnosti použití lešení. Při zateplení fasád objektů nepotřebujete stavební povolení ani ohlášení stavby.
  • Vysoká variabilita aplikací: Sortiment reflexně izolačních nátěrů je vhodný pro různé povrchy, ať už se jedná o interiér, střechy, fasády nebo horké povrchy s vysokými teplotami.
  • Český výrobek s garancí kvality: Jsme českou společností, prodáváme český výrobek disponující českými certifikáty a patenty. Máme několikaleté zkušenosti s aplikacemi, klademe důraz na kvalitu a profesionální přístup.
Nátěry odstraňují tepelné mosty a minimalizují vlhkost
i (Zdroj: izolacni-nater.cz)
Nátěry odstraňují tepelné mosty a minimalizují vlhkost (Zdroj: izolacni-nater.cz)

Objevte nový standard v zateplení a izolaci s izolačními nátěry THR Coating. Navštivte naši webovou stránku a staňte se naším zákazníkem. I neřešitelné problémy s tepelným i mosty, plísní a vlhkostí jsou s námi řešitelné.

Zdroj informací: izolacninater.cz

Publikováno: 22.8.2023, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce