reklama

Jak se neomezovat ve spotřebě elektřiny, ale zároveň platit méně?

Počet firem, obytných domů i dalších objektů s fotovoltaickými panely neustále stoupá. Je totiž mezi námi stále více těch, kteří chtějí ušetřit za elektřinu a zároveň využívat i další výhody, které se k instalaci FVE vážou. Chtěli byste se také zařadit mezi lidi, kteří se rozhodně nemusí omezovat ve své spotřebě, ale zároveň zaplatí méně? Využijte služeb firmy Krel Central.

Fotovoltaika je vhodná volba, pokud chcete snížit náklady za energie
i (Zdroj: Krel Central a.s.)
Fotovoltaika je vhodná volba, pokud chcete snížit náklady za energie (Zdroj: Krel Central a.s.)

Na základě něj vás budou odborníci ze společnosti, jejíž tým se za více než 30 let své existence dokázal vypracovat na špičku v oboru elektrotechnického průmyslu, nejpozději do 48 hodin od vyplnění kontaktovat. Díky informacím z dotazníku i následného telefonického hovoru pak připraví nabídku na míru přímo vaší nemovitosti.

V případě, že budete souhlasit jak s projektem, tak i cenovou nabídkou, navštíví vás proškolený obchodní zástupce společnosti Krel Central, se kterým můžete konzultovat možnosti instalace i všechny vaše dotazy. To vše zcela bezplatně.

Následuje už jen podpis smlouvy, platba zálohy a samotná realizace projektu, která zahrnuje instalaci FVE i její připojení do distribuční sítě. Všechny další potřebné podklady, včetně žádosti o dotace, za vás totiž zcela zdarma zpracuje právě Krel Central. Máte tak jistotu, že v administrativním procesu rozhodně nic nezanedbáte.

Poraďte se s odborníky
i (Zdroj: Krel Central a.s.)
Poraďte se s odborníky (Zdroj: Krel Central a.s.)

Díky využití obnovitelné energie ze slunečního záření se stanete nezávislým na svém distributorovi elektřiny, čímž ulevíte jak vašemu rodinnému rozpočtu, tak i životnímu prostředí. Pokud si navíc vyberete variantu instalace FVE s baterií, jste automaticky chráněni proti všem výpadkům elektrické energie.

Jestliže ale bateriové úložiště nepreferujete nebo na něj nemáte dostatek finančních prostředků, bude pro vás ideálním řešením instalace fotovoltaiky s akumulací přebytků do teplé vody. Získáte tak ohřátou vodu „zadarmo“ po dobu 6-7 měsíců v roce. FVE panely jsou zároveň skvělým pomocníkem na ohřev bazénů či dobíjení elektromobilů.

Tip:

Návratnost investice do solárních panelů se v závislosti na výši dotace pohybuje již okolo šesti let. Proto nečekejte a vyplňte formulář na webu Krel Central ještě dnes.

Zdroj informací: Krel Central a.s.

Publikováno: 28.2.2023, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce