reklama

Nefunkční nářadí? Někdy stačí jen nový spínač!

Vačkové spínače se běžně používají nejen u průmyslových strojů, ale i u zahradních a domácích dílenských přístrojů a nářadí. Co když ale takový přístroj přestane náhle fungovat? Zkontrolujte spínač!

Nářadí nevyhazujte, zkuste je nejprve opravit
i (Zdroj: OBZOR, výrobní družstvo Zlín)
Nářadí nevyhazujte, zkuste je nejprve opravit. Zkontrolujte spínač (Zdroj: OBZOR, výrobní družstvo Zlín)

Jaro v plném proudu a každý domácí kutil a zahrádkář v jednom kole. Cirkulárka, míchačka, štěpkovač větví, svářečka… Ejhle! Co se stalo? Přístroj přestal fungovat a práce stojí. Zažeňte černé myšlenky na to, kolik vás bude stát nové nářadí, oprava může být mnohem snazší a navíc i levnější, než se na první pohled zdá!

„Za náhlou nefunkčností zahradních nebo větších či menších dílenských přístrojů může občas stát jejich rozbitý vypínač. V takovém případě není potřeba hned kupovat novou kotoučovou pilu na dřevo či drtič na větve, ale stačí pouze vyměnit vačkový spínač, kterým se přístroj uvádí do chodu,“ popisuje Lenka Vodicová, vedoucí marketingu společnosti OBZOR Zlín, tradičního českého výrobce vačkových spínačů, a dodává: „Vačkové spínače lze přitom jednoduše objednat na e-shopu přímo k vám domů, takže pro ně ani není třeba nikam jezdit.“

Pokud si s výběrem vačkového spínače nevíte rady, obraťte se na pracovníky technické podpory výrobce. „Se sestavením vačkového spínače pak může pomoci také praktický konfigurátor, který je dostupný na našich webových stránkách,“ dodává Lenka Vodicová z OBZORu, který na všechny typy spínačů garantuje jako jeden z mála výrobců vačkových spínačů pětiletou záruku. Více na stránkách společnosti.

Zdroj informací: OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Publikováno: 9.6.2022, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce