reklama

Projekt Byty Boskovice je v plném proudu

Díky broušeným cihlám HELUZ a monolitickým stropům vyrostla rychlostí blesku v centru moravských Boskovic hrubá stavba projektu Byty Boskovice, který nabídne nájemní bydlení v bezbariérových bytech.

Vizuál
Bydlení v bezbariérových bytech v uzavřeném areálu nabídne vlastní zelené plochy i zastřešené balkony (Zdroj: HELUZ)

„S obchodním zástupcem společnosti HELUZ se nám spolupracovalo dobře, cihly HELUZ byly dodány rychle a včas,“ chválí Michal Kylián, jednatel realizační firmy Helian Group. K tempu výstavby klidného bydlení (použity byly např. akustické cihly HELUZ) přispěla i nová malta HELUZ SIDI, kterou při zdění z broušených cihel HELUZ stavební firma využila. „Při rozhodování jsme předpokládali, že s novou maltou bude výstavba rychlejší, což se následně i potvrdilo. Rozhodně se s ní pracuje i manipuluje jednodušeji než s klasickým lepidlem,“ popisuje zkušenost zástupce stavební firmy.

Hrubá stavba
Hrubá stavba projektu Byty Boskovice (Zdroj: HELUZ)

Předem připravená silikátově-disperzní malta HELUZ SIDI pro tenkovrstvé zdění je z výroby namíchaná tekutá směs, nic se do ní už na stavbě nepřidává, takže odpadá riziko jejího znehodnocení neodbornou úpravou, jako je přidání nesprávného množství vody do sypké cementové malty. Stačí otevřít kyblík s maltou HELUZ SIDI, ponořit do ní systémový váleček a zedník může nanášet maltu na cihly a zdít.

O projektu více: BYTY BOSKOVICE | nájemní bydlení v klidné části Boskovic

Publikováno: 27.6.2021, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce