reklama

Kompletní sněholam s vysokou pevností za akční cenu

„TEST THE BEST“, aneb vyzkoušejte si kvalitní a funkční výrobky za ceny jako pro velkoodběratele. Kompletní trubkový sněholam se dvěma trubkami byl nyní zařazen do projektu „TEST THE BEST“. V jeho rámci nabízí společnost HPI-CZ na svých stránkách stavební materiály individuálním stavebníkům či řemeslníkům po určitou dobu vždy za zvýhodněné akční ceny, aby si mohli vyzkoušet kvalitní a funkční produkty, a to za ceny jak pro velkoodběratele. Kompletní sněholam se dvěma trubkami včetně držáků bude dostupný za zvýhodněnou cenu až do konce ledna 2015.

Vyzkoušejte si kvalitní výrobky za ceny pro velkoodběratele. Kompletní trubkový sněholam se dvěma trubkami byl nyní zařazen do projektu „TEST THE BEST“.
Kompletní sněholam s vysokou pevností za akční cenu

Trubkový sněholam tvoří držáky uchytitelné u skládaných krytin dle typu za přídavnou lať nebo za kontra lať nebo speciální držáky pro plechovou krytinu, a dále samotný trubkový zachycovač sněhu. Ten je tvořen trubkami délky 2000 mm nebo 3000 mm s průměrem 32 mm. Nově jsou v sortimentu kromě spojek trubky také koncovky. Držáky i trubkové zachycovače dodává HPI-CZ jak ve variantě pozink, tak v barevném provedení, kdy si zákazník může vybrat z celkem 5 atraktivních odstínů. Dvoutrubkový sněholam je jedno z nejoblíbenějších liniových protisněhových opatření. Vysokou kvalitu tohoto výrobku si mohou zákazníci vyzkoušet v rámci projektu „TEST THE BEST“ za zvýhodněnou cenu.

Trubkový zachytávač
Trubkový zachytávač

TEST THE BEST

Projekt „TEST THE BEST“ spustila společnost HPI-CZ ve spolupráci s dalšími významnými dodavateli kvalitních stavebních výrobků. Jeho cílem je nabídnout všem možnost osobně si vyzkoušet kvalitní a funkční výrobky za akční snížené ceny a přesvědčit se tak o jejich přednostech. Na stránkách www.testthebest.cz jsou průběžně zveřejňovány vybrané produkty z oblasti šikmých a plochých střech, zateplovacíchsystémů a solárního příslušenství dostupné za speciální akční ceny.

TEST THE BEST
TEST THE BEST

Projekt „TEST THE BEST“ spustila společnost HPI-CZ již v roce 2013. Prostřednictvím něj nyní bojuje ve svém oboru stavebních materiálů proti „párkům bez masa“ a „kečupům bez rajčat“. Neustálý tlak na cenu s sebou přináší nekvalitní a nefunkční produkty. Nemůžeme se proto divit, že párky chutnají jako mouka a kečup je neidentifikovatelná červená voda s chemickou příchutí. Samozřejmě, že existují i funkční varianty, avšak je logické, že je není možné získat za cenu nejlevnějších produktů.

A protože nejlepším přesvědčovacím nástrojem zůstává osobní zkušenost, spustila společnost HPI-CZ ve spolupráci s dalšími významnými dodavateli kvalitních stavebních výrobků projekt „TEST THE BEST“. Díky němu si mohou zákazníci osobně si vyzkoušet kvalitní a funkční výrobky a na vlastní oči a ruce se přesvědčit o jejich přednostech. Vybrané produkty z oblasti šikmých a plochých střech, zateplovacích systémů a solárního příslušenství jsou zveřejňovány v různých časových intervalech na stránkách www.testthebest.cz za speciální akční ceny.

Publikováno: 20.11.2014, Autor: HPI (tisková zpráva), Profil autora: Redakce