reklama

Všechno pro zábradlí na jedné adrese

Nerezové zábradlí v interiéru působí vzdušně, je nevtíravé a přece dokáže prostor svou elegancí ozvláštnit. V podobné míře to platí i pro balkony či venkovní schodiště. Ve své jednoduchosti je přitom nadčasové. Ale hledat ten správný typ a nebo shánět jednotlivé komponenty nemusí být snadné, pokud se neobrátíte tam, kde si vše potřebné můžete zkompletovat na internetu. To vám nabízí společnost Dama.

Nerezové zábradlí DAMA v interiéru působí vzdušně, je nevtíravé a přece dokáže prostor svou elegancí ozvláštnit! Více najdete v našem článku.
Všechno pro zábradlí na jedné adrese

Od konce loňského roku se u nás Dama stala zástupcem italské značky Wolfsgruber. Je to známá jihotyrolská firma, do níž často chodí na zkušenou naši umělečtí kováři, protože se tady dá leccos odkoukat a také získat do rukou ten správný grif.

Nerezové zábradlí DAMA
Nerezové zábradlí DAMA
Nerezové zábradlí DAMA
Nerezové zábradlí DAMA

Zúročená zkušenost

Wolsgruber na náš trh přichází s uceleným nerezovým systémem, v němž je všechno: počínaje madly na zeď, nerezovým zábradlím za výjimečně příznivé ceny, systém držáků skel a zasklívacích pavouků, nerez zábradlí, brány i pohony. Nabízí i lankový systém včetně lisování závitů na lanka a nerezové sítě X-tend, stejně jako systém skleněných posuvných dveří… Zkušenosti s řemeslem, které je tak trochu i uměním, sbírají lidé od Wolfsgrubera už od roku 1972, takže při návrhu jednotlivých prvků je zhodnotili a tak dosáhli nejen velice snadné montáže dobře promyšlených spojů, ale i perfektního designu.

Výhodný nákup

Firma Dama pro zájemce z Prahy a okolí nabízí kompletní dodávky, včetně odborné montáže a dodávky skel. Pro firmy, které chtějí systém dále montovat, nabízí také zajímavé rabaty a veškerou podporu k dosažení úspěšného výsledku jejich práce.

Výhodný nákup
Výhodný nákup
Výhodný nákup
Výhodný nákup

Více informací najdete na www.idama.cz.

Publikováno: 5.4.2011, Autor: Jiří Jan a DAMA, s.r.o. (text), DAMA, s.r.o. (foto), Profil autora: Redakce