reklama

Celoskleněné dveře SAPGLASS - moderní a nadčasové

Prosvětlení prostoru, jeho optické zvětšení nebo designové oživení – to vše přináší nový unikátní ucelený program celoskleněných dveří SAPGLASS společnosti SAPELI. Široký sortiment této řady nabízí výběr z několika druhů skel i typů otevírání dveří, z mnoha povrchových úprav včetně vlastních vzorů a samozřejmě individuální výběr závěsů a klik. Navíc si prostřednictvím jednoduchého konfigurátoru snadno naprogramujete dveře zcela na míru své představě.

Prosvětlení prostoru a designové oživení – to vše přináší nový unikátní ucelený program celoskleněných dveří SAPGLASS společnosti SAPELI. Přesvědčte se!
Celoskleněné dveře SAPGLASS - moderní a nadčasové

Trendy aktuálního interiérového designu volají po rozšiřování prostoru, proto představuje sklo do určité míry povrch budoucnosti. Dokáže interiéru ponechat volnost a zároveň jej rozdělit na jednotlivé části. Kolekce SAPGLASS našim zákazníkům přináší širokou nabídku skleněných dveří, která hraje do karet nejen prostoru a jeho optickému zvětšení, ale také samotným uživatelům. Těm totiž nabízí nadčasové, funkční a absolutně bezpečné řešení do domácnosti.

Celoskleněné dveře SAPGLASS - moderní a nadčasové
Celoskleněné dveře SAPGLASS - moderní a nadčasové

Designové sklo s vlastními motivy

Program SAPGLASS v sobě nese širokou škálu skel, od čirých po zabarvená, od matných po ornamentní. Velkým benefitem celoskleněných dveří SAPGLASS je možnost výběru ze samostatných motivů navržených přímo pro SAPELI. Ty lze navíc upravit podle vkusu každého na míru daným dveřím a to z pohodlí domova díky snadnému webovému konfigurátoru na www.sapglass.cz. Při vzorování jednotlivých skleněných dveří se používají nejen osvědčené technologie, jako jsou pískování, gravírování nebo digitální tisk, ale zcela nově i laser a sítotisk využívající keramické barvy. Díky tomu je výsledný potisk mimořádně odolný a dveře se mohou umístit i do vysoce zatěžovaných prostor kanceláří, škol nebo třeba nemocnic. Navíc pokud je potřeba sladit celoskleněné dveře SAPGLASS s prosklenými, je možné vybrat stejný typ skla nebo stejný motiv a dokonce i stejné kování, aby byl interiér vyladěn do nejmenšího detailu.

Designové sklo s vlastními motivy
Designové sklo s vlastními motivy

Typologie dveří na míru každému interiéru

Nová nabídka společnosti SAPELI je opravdu unikátní a některé typy skel, jako například GRADUEL, nenajdete u žádného jiného českého výrobce. Typ dveří můžete volit podle vhodnosti do dané části interiéru. Otočné dveře jednokřídlé nebo dvoukřídlé jsou vhodné do chodeb, koupelen nebo ložnic. Posuvné dveře jsou ideálním řešením do menších prostor – otevírají se posunem křídla na stěnu nebo do ní. Kyvné dveře je možné otevřít v obou směrech, své uplatnění najdou především ve větších bytech či domech.

Typologie dveří na míru každému interiéru
Typologie dveří na míru každému interiéru

Bezpečnost na prvním místě

Celoskleněné dveře SAPGLASS jsou vyrobeny z bezpečnostního kaleného skla. Oproti klasickému sklu má mnohem lepší vlastnosti. Vyniká nejen svojí bezpečností, ale také několikanásobně vyšší pevností, a tedy odolností vůči nárazu, stejně jako tepelnou odolností. Navíc, pokud by přece jen došlo k jejich rozbití, kalené sklo se rozpadne na malé tupé úlomky a minimalizuje se tak riziko pořezání. Tvrdý povrch zabezpečuje vysokou trvanlivost a velmi oceňovanou snadnou údržbu. V nabídce SAPELI najdete také speciální čistič na skla a zrcadla včetně leštící utěrky.

Více na www.sapeli.cz a www.sapglass.cz.

Publikováno: 19.4.2016, Autor: SAPELI (tisková zpráva), Profil autora: Redakce