reklama

Posezení pod pergolou oceníte celé léto

Zahrada by měla lákat k nejrůznějším aktivitám během celého roku. Pokud bude vaši zahradu pokrývat pouze pěstěný trávník, případně si ji celou vydláždíte, léto si na zahradě moc neužijete. Zahrada potřebuje zeleň, slunce, ale i stín. Proto je nutné zahradu rozčlenit do různých zón, které nás budou lákat k odpočinku celoročně. V parném létě je potřeba stín. Ten mohou obstarat stromy, ale chcete při prvním dešti stěhovat zahradní párty do interiéru? Asi ne. Bytelná pergola dodávající stín, chránící před sluncem a deštěm, odolávající větru je nezbytnost, bez které si už svou zahradu nebudete moci představit.

Pergola je skvělým prvkem, který může transformovat vaši zahradu na ideální místo pro letní relaxaci a zábavu
i (Zdroj: GARDEON s.r.o.)
Pergola je skvělým prvkem, který může transformovat vaši zahradu na ideální místo pro letní relaxaci a zábavu

Rozmarné léto vás nezaskočí

Zastřešená pergola patří mezi investice, které nebudete litovat. Doslova získáte další plnohodnotný obývací prostor. Horká léta a nevyzpytatelné proměnlivé počasí nahrávají tomu, abyste část zahrady upravili pro ničím nerušený pobyt venku.

Solidní pergola vás nezradí

Samozřejmě je možné uchýlit se k polovičatým řešením a zápasit se slunečníkem nebo s elektrickou pergolou, která  se s každým poryvem větru zatáhne. U napevno umístěných pergol není prostor pro chyby. Solidní konstrukce je ale nezbytností. Zapomeňte na svépomocná řešení, po kterém vám mohou zbýt leda oči pro pláč. Základem kvalitní pergoly je odolný a ideálně bezúdržbový materiál. Společnost Gardeon je expertem na montované malé stavby, pergoly a přístřešky na auta, zahradní domky a garáže. Základem jejich konstrukce je ocel s dvojitým žárovým pozinkováním, která nekoroduje a vyniká maximální odolností vůči počasí. Díky tomu společnost může nabízet  prémiovou 10letou záruku na své stavby, které vydrží desetiletí bez jakýchkoliv zásahů a údržby.

S pergolou vytvoříte dokonalou letní oázu v zahradě
i (Zdroj: GARDEON s.r.o.)
S pergolou vytvoříte dokonalou letní oázu v zahradě (Zdroj: GARDEON s.r.o.)

Design zvládnete i z obýváku

Dispozice i design stavby je jen otázka vaší tvůrčí fantazie a potřeb. Chcete pouze zastřešený prostor na čtyřech pilířích nebo stavbu s lamelovými panely, které nabídnou další ochranu před sluncem či větrem? Je to jen na vás. Zvolte si základní nebo variantu se zateplenou střechou, která zpříjemní posezení pod pergolou v parném létě. A to vše v pohodlí domova. Celá stavba pak po doladění a objednání proběhne na klíč. Na vás je připravit rovnou plochu. Muži z Gardeonu  přijedou po pár týdnech od objednání a realizují stavbu doslova za pár hodin. Žádný nepořádek, žádné starosti, pouze perfektně odvedená práce.

Pergola poskytuje skvělý stín v horkých letních dnech a vytváří příjemný venkovní prostor, který můžete využít k relaxaci, grilování nebo setkávání s přáteli a rodinou
i (Zdroj: GARDEON s.r.o.)
Pergola poskytuje skvělý stín v horkých letních dnech a vytváří příjemný venkovní prostor, který můžete využít k relaxaci, grilování nebo setkávání s přáteli a rodinou (Zdroj: GARDEON s.r.o.)

Montážní koncert jako z jiné galaxie

Pergolou to zdaleka nekončí. V kvalitě Gardeon můžete mít zahradní domek, přístřešek na auto nebo klasickou garáž. Samozřejmě postavené opět za odpoledne. Gardeon je zjevení, které popírá zajetá těžkopádná pravidla současného stavebnictví, což ostatně potvrzují recenze od tisíců spokojených zákazníků. Gardeon je ambiciózní firma a nic nenechává náhodě. Své stavby osazuje prémiovým příslušenstvím.

S pergolou můžete ve vaší zahradě vytvořit unikátní a funkční prostor, který bude centrem letních aktivit a odpočinku
i (Zdroj: GARDEON s.r.o.)
S pergolou můžete ve vaší zahradě vytvořit unikátní a funkční prostor, který bude centrem letních aktivit a odpočinku (Zdroj: GARDEON s.r.o.)

Standardem u garáží jsou automatická německá vrata Hörmann, extrémně odolný nástřik stěn, kvalitní ocelová konstrukce, sendvičové panely, okapy. Ne náhodou figuruje Gardeon v žebříčku nejrychleji rostoucích společností v Evropě. Ambiciózní přístup a prvotřídní servis prostupuje všemi aktivitami firmy. Zákaznické služby, montážní koncert a celkový přístup vám připomene, jak by mělo vypadat stavebnictví 21. století.

Zdroj informací: GARDEON s.r.o.

Publikováno: 17.6.2024, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce