reklama

Chcete se stát majitelem domu? Víme, jak toho můžete docílit rychle a bez stresu

Úsporné bydlení nemusí být jen snem. A to i přesto, že nechcete ztrácet čas zdlouhavou výstavbou. V takovém případě je pro vás totiž ideálním řešením stavba na klíč z prefabrikátů. Díky propracovanému systému a kvalitnímu partnerovi můžete i vy bydlet v úsporném domě bez starostí, který bude vystavěn v rekordním čase. Zajímá vás jak na to? Koho byste měli kontaktovat? V našem článku najdete všechny potřebné odpovědi.

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Úsporné bydlení na klíč: S čím vám pomůže zkušený partner? 

Úsporné bydlení na klíč bez starostí neexistuje? Sníte o vlastním domě, ale děsí vás papírování, výběr materiálu a nekonečné starosti se stavbou? Nemusí tomu tak být, když si k tomu vyberete vhodného partnera. Takový partner vám pak bude stát po boku po celou dobu projektu – od jeho samotného návrhu přes vyřízení povolení až po předání hotového a plně funkčního domu. Myslíte si, že je to nemožné? S RD Rýmařov zjistíte, že se ve skutečnosti nemusíte starat o nic. O vše se postarají zkušení specialisté. Pomohou vám s výběrem oken i vybavením domu. Poradí si i s moderními technologiemi, tepelným čerpadlem, fotovoltaickou elektrárnou – tedy se vším, co k domu patří. A nakonec celý dům postaví, a to včetně základové desky.

Dobrý partner vám pomůže a poradí, jak dosáhnout svého vysněného domu
i (Zdroj: RD Rýmařov s. r. o.)
Dobrý partner vám pomůže a poradí, jak dosáhnout svého vysněného domu (Zdroj: RD Rýmařov s. r. o.)

Dům na klíč: moderní, rychlý a energeticky šetrný

Dům na klíč není jen o rychlé výstavbě. Díky nejmodernějším technologiím 21. století a spolupráci s úřady splňuje všechny požadavky a nařízení, navíc je navržen s důrazem na energetickou šetrnost. Prefabrikovaný sendvičový systém zajišťuje maximální energetickou úsporu a snižuje tak provozní náklady.

Moderní technologie v domě na klíč 

Máte zcela jasnou představu, jak by váš vysněný dům měl vypadat? Víte, jaké moderní technologie by měl obsahovat? Je to však mimo vaše finanční možnosti? Nezoufejte! Dobrý stavební partner, jako je RD Rýmařov, vám pomůže najít ideální řešení na míru vašim potřebám i rozpočtu. Společně s vámi prozkoumají všechny možnosti a navrhnou vám optimální variantu, která splní vaše požadavky na kvalitu stavby, vybavení a celkový design. I s ohledem na omezený rozpočet je do domu možné začlenit chytré technologie a předpřipravit si tak dům na jejich budoucí instalaci. Díky této promyšlené přípravě se v budoucnu vyhnete nutnosti dodatečných úprav a váš dům bude připraven na moderní technologie, jakmile si je budete moci dovolit. RD Rýmařov vám zajistí i jejich profesionální instalaci v pozdějším termínu. 

Dům na klíč může být přesně podle katalogu, ale také vůbec ne
i (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)
Dům na klíč může být přesně podle katalogu, ale také vůbec ne (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Dům na klíč od RD Rýmařov: váš sen, vaše pravidla

Dům na klíč nemusí být jen přesným splněním toho, co je na katalogovém obrázku. Katalog RD Rýmařov vám poslouží jako inspirace a ukázka možností. Každý dům v něm představuje pouze základ, z něhož můžete vycházet. Společně se společností se pak můžete domluvit na individuálním řešení, které bude odpovídat vašim představám o rozloze, dispozičním řešení, architektonickém stylu i vybavení.

Dobrý partner se o vše důležité postará
i (Zdroj: RD Rýmařov s. r. o.)
Dobrý partner se o vše důležité postará (Zdroj: RD Rýmařov s. r. o.)

RD Rýmařov: Dřevostavby s tradicí a inovacemi 

Již od roku 1968 píše RD Rýmařov svůj příběh v oblasti dřevostaveb. Se zkušenostmi z více než 26 000 realizovaných rodinných domů se tak firma stala lídrem na českém trhu. Inovace a tradice se v RD Rýmařov prolínají. Jako průkopník v prefabrikované výstavbě dřevostaveb v ČR firma neustále investuje do nejmodernějších technologií, aby zajistila maximální kvalitu a efektivitu. Zároveň si zakládá na udržitelnosti, a proto používá pouze dřevo z certifikovaných lesů. Mezi unikátní úspěchy RD Rýmařov patří i stavba nejdelšího domu v ČR o délce 62 m.

Váš dům může být zcela hotov, ale může být i jen předpřipraven na moderní technologie, které máte v plánu si v budoucnu nainstalovat
i (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)
Váš dům může být zcela hotov, ale může být i jen předpřipraven na moderní technologie, které máte v plánu si v budoucnu nainstalovat (Zdroj: Prima DOMA MEDIA, s.r.o.)

Hledáte spolehlivého partnera pro váš vysněný dům? Kontaktujte RD Rýmařov a dozvíte se více o jejich jedinečných nabídkách dřevostaveb. Navštivte jejich webové stránky: www.rymarov.cz

Zdroje informací: RD Rýmařov s. r. o.

Publikováno: 16.6.2024, Autor: Adriana Dosedělová, Profil autora: Adriana Dosedělová