reklama

Jak získat prostor navíc? Pořiďte si garáž!

Zastavěná plocha nových rodinných domů se z předimenzovaných devadesátek dostává do dalšího extrému. Nárůst výstavby rozměrově úsporných domů rok co rok roste. Po nastěhování do vysněného bydlení pak mnozí stojí před otázkou, kam s objemným sportovním vybavením, zahradní technikou a nářadím k údržbě domu nebo domácí posilovnou? Pokud je váš dům na hraně svých kapacit a vy řešíte, jak svůj dům nafouknout o potřebný prostor, nabízíme vám rychlé a elegantní řešení.

Atypická garáž pro auto a ostatní skladování
i (Zdroj: GARDEON s.r.o.)
Atypická garáž pro auto a ostatní skladování

Nemusíte se pouštět do komplikovaných přístaveb. Stačí využít možnosti moderních technologií ve stavebnictví, které nám umožňují realizovat téměř zázraky. Co takhle postavit garáž nebo zahradní domek, a to doslova za odpoledne? Galejí v podobě znečišťujících stavebních prací se obávat nemusíte. Na trhu najdete varianty montovaných domků, které vypadají jako zděné a hotové jsou raz dva. Většina práce se realizuje ve výrobním závodě, sestavení pak zabere opravdu pár hodin.

Společnost Gardeon patří ke špičce ve výstavbě montovaných garáží a dalšího zázemí domu, v podobě zahradních domků, pergol a přístřešků. Za dobu své existence se jí podařilo technologii suché výstavby dovést k dokonalosti. Hotová stavba je elegantní, architektonicky vyladěná na současné trendy a splyne téměř s každým stylem. A samotná realizace? Absolutně čistá práce.

Do velké garáže můžete umístit auto, kancelář, veškeré nářadí a další věci, které se vám nevejdou do domu
i (Zdroj: GARDEON s.r.o.)
Do velké garáže můžete umístit auto, kancelář, veškeré nářadí a další věci, které se vám nevejdou do domu (Zdroj: GARDEON s.r.o.)

Garáž, posilovna nebo chlapská trucovna?

Garáž nemusí zdaleka sloužit jen k úschově vašeho auta. Zateplená varianta může být doslova plnohodnotným rozšířením vašeho obytného prostoru. Proč si v garáži neudělat kancelář, dílnu, posilovnu nebo trucovnu, když vás doma naštvou? Kostra montovaných staveb Gardeon je ocelová, na ni se pak šroubují panely omítnuté již z výroby. To nejen urychlí proces výstavby, ale zamezí i klasickému stavebnímu nepořádku, který se jinak pojí s jakoukoliv konstrukční činností. Pokud stojíte venku, vidíte zděnou stavbu. A pokud vejdete dovnitř, překvapí vás prostornost, protože místo desítek centimetrů zdí je tu místo pro vás. Zateplené stěny mají tloušťku pouhé 4 cm. Varianta se zateplenými stěnami a střechou udržuje příjemné klima jak v zimě, tak v létě. Tak proč garáž nevyužít tzv. až na dřeň.

Potřebujete sklad na svůj business? Garáž může posloužit i v tomto směru
i (Zdroj: GARDEON s.r.o.)
Potřebujete sklad na svůj business? Garáž může posloužit i v tomto směru (Zdroj: GARDEON s.r.o.)

Design zvládnete i z obýváku

Dispozice i design stavby je jen otázka vaší tvůrčí fantazie a potřeb. Chcete stavbu do L, garáž pro motorku, tři auta nebo třeba kancelář? Je to jen na vás. Zvolte si základní nebo zateplenou variantu, rovnou nebo sedlovou střechu. A to vše v pohodlí domova. Celá stavba pak po doladění a objednání proběhne na klíč. Na vás je připravit rovnou plochu. Muži z Gardeonu v ikonickém černém oblečení přijedou po pár týdnech od objednání a realizují garáž doslova za odpoledne. Objednat je možné i závěsný systém na kola nebo nářadí. Montážní koncert jako z jiné galaxie.

Při navrhování garáže je potřeba zhodnotit vaše potřeby. Menší jednoduchou montovanou garáž Gardeon s prémiovými vraty Hörmann pořídíte již za 70 000 Kč
i (Zdroj: GARDEON s.r.o.)
Při navrhování garáže je potřeba zhodnotit vaše potřeby. Menší jednoduchou montovanou garáž Gardeon s prémiovými vraty Hörmann pořídíte již za 70 000 Kč (Zdroj: GARDEON s.r.o.)

Gardeon je ambiciózní firma a nic nenechává náhodě. Své stavby osazuje prémiovým příslušenstvím. Standardem u garáží jsou automatická německá vrata Hörmann, extrémně odolný nástřik stěn, kvalitní ocelová konstrukce, sendvičové panely, okapy. Ne náhodou figuruje Gardeon v žebříčku nejrychleji rostoucích společností v Evropě. Ambiciózní přístup a prvotřídní servis prostupuje všemi aktivitami firmy. Zákaznické služby, montážní koncert a celkový přístup vám připomene, jak by mělo vypadat stavebnictví 21. století.

Zdroj informací: GARDEON s.r.o.

Publikováno: 13.6.2024, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce