reklama

Jak na energetickou soběstačnost s rychlou návratností?

O FVE na vlastní dům, firmu či jiný objekt má zájem stále více lidí. Často je ale odradí cena, případně složitost celého procesu i instalace. Patříte mezi ně i vy? Ušetřete si starosti a svěřte se do rukou odborníků z ověřené společnosti, která se postará o kompletní proces od získání nejvyšší možné dotační částky, přes formality a potřebné podklady, až po odborně provedenou instalaci a připojení FVE do distribuční sítě.

O fotovoltaiku je stále větší zájem
i (Zdroj: Krel Central a.s.)
O fotovoltaiku je stále větší zájem (Zdroj: Krel Central a.s.)

Takovou společností je například Krel Central, který je již více než 30 let na špičce v oblasti elektrotechnického průmyslu. K dispozici tak budete mít specialisty s letitými zkušenostmi, kteří vám poskytnou nadstandardní péči.

V případě zájmu stačí vyplnit krátký vstupní dotazník na jejich oficiálním webu, ve kterém kromě svých kontaktních údajů uvedete, zda máte zájem o FVE na klíč pro rodinný dům, byt, firmu či jiný objekt. Na základě těchto informací vám přichystá Krel Central cenovou kalkulaci. Po akceptování nabídky vás v předem domluveném termínu navštíví jeden z proškolených obchodních zástupců, se kterým můžete detailně konzultovat možnosti instalace i všechny vaše dotazy. To vše zcela bezplatně.

Nechte vše na odbornících
i (Zdroj: Krel Central a.s.)
Nechte vše na odbornících (Zdroj: Krel Central a.s.)

Následuje podpis smlouvy, platba zálohy dle smluvních pokynů a samotná realizace projektu zahrnující odbornou instalaci FVE i její připojení do distribuční sítě. Není ale třeba mít obavy – o celý proces včetně vyplnění potřebných podkladů i žádosti o dotace pro vás totiž zpracuje právě Krel Central. Máte tak jistotu, že v administrativním procesu neuděláte žádnou chybu.

Specialisté se zároveň postarají o to, abyste dosáhli na tu nejvyšší možnou dotační částku, která se vyplácí po kompletním doplacení zakázky. U rodinných domů se jedná o dotaci Nová zelená úsporám, u firem či jiných objektů pak o Národní plán obnovy, Modernizační fond, Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost či Operační program Životního prostředí. Ve druhém případě odborníci také zajistí kompletní a bezchybnou administraci výběrového řízení, hlídání formalit a lhůt pro zveřejnění, zřízení profilu zadavatele nebo nastavení kvalifikačních kritérií. 

Samotná instalace systému je poměrně rychlá
i (Zdroj: Krel Central a.s.)
Samotná instalace systému je poměrně rychlá (Zdroj: Krel Central a.s.)

Po zohlednění přiznané dotační částky se obecně návratnost investice do FVE pohybuje okolo 3 až 5 let, přičemž tuto délku ovlivňují ještě další dva faktory – velmi vysoká efektivita výroby panelů a cena energií. Navštivte proto oficiální web společnosti Krel Central ještě dnes a začněte co nejdříve využívat všech výhod, které se k energetické soběstačnosti vážou.

Zdroj informací: Krel Central a.s.

Publikováno: 24.3.2023, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce