reklama

Jak zachránit rodinný rozpočet aneb staňte se nezávislými na svém dodavateli elektřiny

Stále zvyšující se náklady za energie, které zruinovaly nejeden rodinný rozpočet. To je krutá realita posledních měsíců. Jak efektivně snížit své výdaje, a přitom ještě ulevit životnímu prostředí?

Fotovoltaický systém vám dá nezávislost
Fotovoltaický systém vám dá nezávislost (Zdroj: Krel Central a.s.)

Odpověď je jednoduchá – instalace FVE. Díky solárním panelům se totiž stanete nezávislými na svém distributorovi elektřiny. Mezi další výhody patří také snížení vaší uhlíkové stopy a v případě instalace s akumulací přebytků do teplé vody i ohřátá voda „zadarmo“ po dobu 6-7 měsíců v roce.

Odrazuje vás počáteční investice nebo komplikovaný proces instalace? Oslovte Krel Central. Společnost, která se za více než 30 let své existence dokázala vypracovat na špičku v oblasti elektrotechnického průmyslu, a přesto se jejich portfolio ekonomických aktivit nepřestává rozrůstat.

Nechte si poradit odborníky
Nechte si poradit odborníky (Zdroj: Krel Central a.s.)

Odborníci z Krel Central vám připraví na základě informací z krátkého vstupního dotazníku nabídku na míru. Jeden ze specialistů vás také v předem domluveném termínu navštíví, aby si místo zaměřil a provedl prohlídku kvůli budoucí instalaci. Přebírají na sebe i téměř celý další postup výstavby FVE. Pomohou vám jak s formalitami, tak i s konečnou instalací solární elektrárny a jejím připojením do distribuční sítě.

Právě dokumentace, do které spadají i dotace, je častým kamenem úrazu. Lidé si nejsou jistí, co vše je třeba dodat, aby nic nezanedbali nebo jak žádost o dotace vlastně vypadá. Krel Central vám ale díky svým zkušenostem a partnerům zajistí dotaci ve výši až 225 000 Kč nebo výhodný úvěr. Jestliže Státní fond životního prostředí žádost zamítne, vyplatí vám společnost částku v plné výši z vlastních prostředků.

Solárním systémem se sníží vaše uhlíková stopa
Solárním systémem se sníží vaše uhlíková stopa (Zdroj: Krel Central a.s.)

Nemusíte mít obavy ani v případě, že byste měli zájem o FVE pro svou firmu nebo objekt. Stačí si vybrat ze čtyř dotačních programů. O vše ostatní se od kompletní administrace výběrového řízení, hlídání formalit a lhůt pro zveřejnění až po zřízení profilu zadavatele nebo nastavení kvalifikačních kritérií postará právě Krel Central.

Zdroj informací: Krel Central a.s.

Publikováno: 31.1.2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce