reklama

Jak postavit dům navzdory stoupajícím cenám materiálu?

Také se vám už stalo, že se vaše rodina nemůže vejít do bytu a tak jste začali řešit stavbu rodinného domu? Našli jsme na trhu řešení, jak ušetřit náklady při výstavbě domu. Realizaci vašeho vysněného domu tak již nebude nic stát v cestě.

Stavba domu
i (Zdroj: Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.)
Jak postavit dům, aby vás to nestálo všechny peníze? (Zdroj: Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.)

Co dělat, aby běžná rodina mohla postavit cihlový rodinný dům?

Řešením může být nabídka významných výrobců stavebních materiálů, kteří se spojili, aby umožnili rodinám i v roce 2022 stavět rodinné domy za přijatelné ceny. Konkrétně jde o výrobce stavebních materiálů Porotherm, Tondach, Schiedel, Vekra a Siko.

Tito výrobci nabízí poctivý stavební materiál za zvýhodněných podmínek. Zaregistrujete-li se nezávazně vyplněním krátkého formuláře na webu Stavte výhodně, můžete si tzv. zafixovat slevu na vybrané stavební materiály. Až přijde čas stavby, můžete pak tyto slevy využít.

Zaregistrujete-li se nezávazně na webu Stavte výhodně, můžete si zafixovat slevu na vybrané stavební materiály
i (Zdroj: Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.)
Zaregistrujete-li se nezávazně na webu Stavte výhodně, můžete si zafixovat slevu na vybrané stavební materiály (Zdroj: Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.)

A o jaké konkrétní slevy se jedná?

Výhodně tak můžete například pořídit cihly a překlady značky Porotherm a to včetně tzv. vatované cihly, díky které už nebudete muset dům zvenku zateplovat.  Ke svému kotli, či kamnům budete určitě potřebovat komínový systém od společnosti Schiedel.  A v případě kombinace komínu, krbu a rekuperace můžete získat ještě další nemalou slevu.

Dalšího významného partnera stavebních výplní snad ani není třeba představovat. Společnost Vekra dodá za výhodných podmínek okna a dveře pro váš dům. Aby do domu nepršelo, o to se postará kvalitní střecha z pálené střešní krytiny Tondach v mnoha různých provedeních a barvách. Interiéru pak dodá nezaměnitelný charakter partner SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ, který zajistí kuchyň a pomůže s realizací koupelny.

POZOR! Nabídka je časově omezená. Na nic nečekejte a ZÍSKEJTE SVOJI SLEVU!

Zdroj informací: Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.

Publikováno: 10.5.2022, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce