reklama

Ruukki nově nabízí okapy Siba v matném provedení

Tradiční výrobce kvalitních střešních krytin společnost Ruukki pokračuje v rozšiřování produktového portfolia v oblasti okapových systémů. V těchto dnech představilo Ruukki novinku půlkulatý okapový systém Siba v matné povrchové úpravě GreenCoat RWS Pro BT Matt.

Okapy Siba
Okapy Siba v matném provedení (Zdroj: Ruukki CZ, s.r.o.)

Okapový systém doplňuje nabídku již dodávaných střešních a fasádních produktů v matném provedení, které podtrhují moderní vzhled objektů.

Okapy Siba v matném provedení

Nové řešení okapů v matném provedení klade maximální důraz na plnění praktických úkolů a zároveň nabízí možnost proměnit okapový systém v jedinečný designový prvek.” vysvětluje marketingový manažer Ruukki, Jan Hála.

Nový okapový systém využívá ekologickou povrchovou úpravu GreenCoat RWS Pro BT Matt s patentovanou technologií BT (BioTechnology). Jedná se o řešení, které obstálo při testování v drsných skandinávských podmínkách. Zároveň je celý systém kompletně od suroviny až po finální produkt vyroben ve Skandinávii.

Nový okapový systém využívá ekologickou povrchovou úpravu
Nový okapový systém využívá ekologickou povrchovou úpravu (Zdroj: Ruukki CZ, s.r.o.)

Použitý materiál je stoprocentně recyklovatelný a na okapový systém poskytuje Ruukki třicetiletou záruku. Systém je dostupný v černé barvě s indexem lesku 10 o průměru 125/90. Cesta k exkluzivnímu vzhledu staveb vede přes originální vzájemně vyladěné detaily a okapový systém Siba v matné povrchové úpravě přesně tohle nabízí.

Zdroj informací: Ruukki CZ, s.r.o.

Publikováno: 28.3.2022, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce