reklama

Ruukki uvádí nový Ruukki Classic Design

Přední skandinávský výrobce kvalitních střešních krytin společnost Ruukki posouvá svůj klasický model na další úroveň. Populární Ruukki Classic je nyní k dispozici také v provedení Ruukki Classic Design. Jak název napovídá, jde o zpracování, které umožňuje ještě širší barevné a estetické sladění. V jediném kompletním systému spojuje dokonalou eleganci a funkčnost s pokročilými inovativními technologiemi.

Nová krytina
Ruukki uvádí nový Ruukki Classic Design (Zdroj: Ruukki CZ, s.r.o.)

Současné požadavky na propracované estetické detaily inspirují také vývoj střešních krytin Ruukki. Jedinečnou ukázkou je nový Ruukki Classic Design.

“Naše krytina Ruukki Classic vždy představovala vrchol jednoduché, čisté elegance. Připravit novinku u díla, které už samo o sobě nese označení Classic, bylo nesmírně náročné a zavazující. Stojatá drážka představuje určité dotažení klasického modelu s možnostmi rozšíření barevného a estetického sladění,” vysvětluje marketingový manažer Ruukki, Jan Hála.

Ruukki Classic Design nabízí elegantní řešení pro klasické i moderní architektonické pojetí staveb. Vše je řešeno v jediném kompletním technologicky pokročilém systému. Ten zaručuje ještě vyšší trvanlivost a spolehlivost.

Z hlediska variability lze na toto jedinečné designové řešení použít úspěšně téměř neomezené rozpětí představ investorů a architektů.

Jedinečnou ukázkou střešní krytiny je nový Ruukki Classic Design
Jedinečnou ukázkou střešní krytiny je nový Ruukki Classic Design (Zdroj: Ruukki CZ, s.r.o.)

Ruukki Classic Design

Tři různé možnosti provedení povrchu šablon (s hladkým povrchem, s mikroprofilací, s podélnými prolisy) zaručují výběr přizpůsobený projektu a individuálním estetickým preferencím.

Zaoblené hrany zvyšují bezpečnost při montáží šablon a účinně snižují riziko zranění.

Ohyb přední hrany a jedinečný kryt stojaté drážky s logem Ruukki zvyšují estetickou hodnotu šablon.
Výhodou je i snadnější montáž, kterou umožňují podlouhlé montážní otvory a speciální značky pro správné umístění vrutů. Speciálně seříznutý spodní zámek a montážní lišta dovolují jednodušší demontáž například při dodatečném umístění střešního okna.

Zaoblené hrany zvyšují bezpečnost při montáži šablon a účinně snižují riziko zranění
Zaoblené hrany zvyšují bezpečnost při montáži šablon a účinně snižují riziko zranění (Zdroj: Ruukki CZ, s.r.o.)

Publikováno: 20.10.2021, Autor: Petra Marková , Profil autora: Petra Marková