reklama

Novinka ze světa designu: belgický Quick - Step představuje zcela vodotěsný Alpha Vinyl

Nová podlaha může být začátkem inovativního "faceliftu“ vašeho domova a dobrá zpráva je, že to zvládne úplně každý! S novinkou v podobě Alpha Vinylu přináší Quick-Step "ready-made“ (hotové) řešení pro jakoukoliv místnost. A to včetně kuchyní i koupelen, protože tento nováček je plně vodotěsný.

Novinka ze světa designu: belgický Quick - Step představuje zcela vodotěsný Alpha Vinyl

Potřebujete podlahu pro rekonstrukci na stávající podklad? Je zde Alpha Vinyl, pro který toto není problém. Bez stavebních úprav, hluku a prachu můžete nový Alpha vinyl položit rovnou na původní keramickou dlažbu. Alpha Vinyl je současně jedinou vinylovou podlahou, která je plně vodotěsná. Spoje vodu nepropustí, vlhkost a plísně tak nemají šanci. Díky vodotěsnému zaklikávacímu systému a současně voděodpudivému povrchu je Alpha Vinyl vhodný do vlhkých prostor, jako jsou koupelny a kuchyně. Kromě toho je ideální podlahou do místností, které jsou hojně využívané.

Koupelna s vinylovou podlahou
Díky vodotěsnému a vodoodpudivému systému je Alpha Vinyl vhodný také do koupelen a kuchyní (Zdroj: Everel)

Jedná se o rigidní podlahu, tedy krytinu, která je díky pevnému jádru velmi odolná. Alpha Vinyl pohltí nejen zvuk, ale také náraz, pokud něco upustíte. Ani těžké předměty tak nezanechají stopy. Vrchní vrstva má zvýšenou odolnost proti poškrábání a také se snadno udržuje. Specifikem Alpha Vinylu, které oceníte zejména v horkých letních měsících, je absence tzv. hotspotu (horkého bodu), díky čemuž se podlaha nerozpíná vlivem tepla nebo vystavení slunci. 

Vinyl v "novém kabátě“ inspirovaném přírodou

Nostalgické duše by si vinyl mohly spojit s vintage interiéry z umakartu ze sedmdesátých let, ale vývojový tým belgické společnosti Quick-Step je vše, jen ne zaseknutý v minulosti. Od toho je skutečně daleko, a dnes ještě o krok dále s uvedením kolekce, která sprovodila ze světa stará klišé. Tým vývojářů Quick-Step se nechal inspirovat přírodou, a přišel s technologií, která umožňuje, aby se barva dekoru dostala dokonce i do spár, takže podlaha vypadá ještě realističtěji. Navíc její matná vrchní vrstva poskytuje nadmíru autentický vzhled.

Vinylová podlaha s hrnečkem
Barva dekoru se u Alpha Vinylu dostane i do spár a tím vyvolává přirozený a realistický vzhled (Zdroj: Everel)

"Světová“ podlaha pro každý interiér

Designéři Quick-Step se nechali oslovit nejen přírodou, ale také světovými  trendy v oblasti módy a designu. V duchu sloganu "méně je více“ vyvinuli neutrální dekory v široké škále odstínů od hřejivých zemitých tónů po světlé prémiové dřevo. Z bohaté nabídky si můžete vybrat vzor, který je v souladu s vašimi preferencemi, a nakombinovat jej například s veselými barvami, které dodají vašemu interiéru hravý nádech. Nebo jste fanouškem minimalistického designu? V tom případě můžete vybírat například mezi dekorem betonu, mramoru a břidlice. Alpha Vinyl je bezesporu podlaha, která je doma skutečně kdekoliv.

Vinylová podlaha v místnosti s dítětem
Podlahy Alpha Vinyl se díky bohaté nabídce dekoru dají používat prakticky všude (Zdroj: Everel)

Výhody Alpha Vinylu od Quick-Step: 

  •  Široká škála dekorů pro každý interiér (prkna i dlaždice).
  •  Autentické spoje a matná vrchní vrstva s povrchem "ze dřeva nebo z kamene“.
  •  Zvýšená odolnost proti poškrábání, skvrnám i opotřebení (záruka 25 let).
  •  Schopnost pohltit zvuk (ideální do bytů!).
  •  Vodotěsnost díky voděodpudivé technologii a inovovanému zámkovému systému. 
  •  Snadná instalace se zámkovým systémem Uniclic.
  •  Kompatibilita s podlahovým topením i nerovnými povrchy.
  •  V případě rekonstrukce není nutné odstraňovat staré dlaždice. 
  •  Hotspot Free (bez tzv. horkého bodu tzn., nerozpíná se vlivem tepla nebo vystavení slunci).  
  •  Snadná údržba a široká škála doplňků (pomocníků pro úklid).

Publikováno: 17.5.2021, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce