Nejlepší způsob, jak získat inspiraci a odvahu pro vlastní rekonstrukci, je podívat se, jak takovou situaci řešil někdo jiný. Podívejte se na zajímavé rekonstrukce interiérů.
Nový obývací pokoj pod stromeček
První pomyslnou návštěvu uděláme u pana Miroslava Richtera z Hrabětic, který nám představil svou proměnu obývacího pokoje.
Sám k fotografiím napsal: „Jedná se o kompletní rekonstrukci obývacího pokoje s jídelnou a chodbou. Rekonstrukce byla hotova za dva a půl měsíce. Tuto rekonstrukci jsme zvládli vlastními silami ve třech lidech – vyvážení zeminy, izolace proti vlhku a radonu, izolace pod podlahové topení, podlahové topení, betony a dlažba. Opravy omítek, malba a poslední úklid těsně před vánoci. A nakonec to byly zatím naše nejhezčí svátky.“




Přepažení místnosti
Paní Petra Kučerová z Lomnice nad Popelkou nám zaslala fotografie přepažení místnosti a stolu pro počítač. K fotografiím nám napsala: „Celou rekonstrukci, tedy výrobu počítačového stolu a přepažení místnosti barem, jsme zvládli za 5 dní. Použitý materiál je sádrokarton a vše, co k němu patří.“




Další zdařilou proměnu nám zaslal pan Václav Mikulášek z Volar. A co nám k fotografiím napsal? „Nastěhoval jsem se do bytu v panelovém domě, který byl v žalostném stavu, a nezbylo mi nic jiného, než se pustit do rekonstrukce. Po vybourání panelové příčky mezi halou a pokojem vznikl krásný prostor pro rozlehlý obývák. Výsledek posuďte sami.“





Pochlubte se i vy svými fotografiemi rekonstrukcí, třeba právě tu vaši zveřejníme v některém z příštích příspěvků. Zaslat je spolu s krátkým komentářem můžete na meil info@primadoma.cz, nebo prostřednictvím našeho Facebooku.














Publikováno: 13.9.2020, Autor: Milka (text), autoři (text a foto)
, Profil autora: Redakce