reklama

SOLODOOR nabízí dveře i pro lenochy

Společnost Solodoor, která patří k domácím výrobcům interiérových dveří a zárubní, přichází na trh se zajímavým řešením zavírání dveří na magnetický zámek: ocení to především domácnosti, kde neustále „někdo“ nechává otevřené dveře.

SOLODOOR nabízí dveře i pro lenochy

Na přání zákazníka Solodoor osazuje nově své dveře magnetickým zámkem. Ty pak není nutné zavírat klikou, stačí je pouze přistrčit, při dosednutí dveří do zárubně střelka ve dveřním křídle automaticky a tiše zajede do protiplechu v zárubni. Otevírání dveří je ovšem klasické.

SOLODOOR nabízí dveře s magnetickým zámkem
SOLODOOR nabízí dveře s magnetickým zámkem

Ve valné většině domácností se najde někdo, kdo za sebou notoricky nechává otevřené dveře. Systém je také vhodný pro domácnosti s malými dětmi. Zatímco otevření klasických dveří nebývá pro děti problémem, se zavíráním je to už horší. Často dveře prudce zabouchnou, což může po čase způsobit jejich poškození.

Magnetický zámek se používá pouze pro bezfalcové dveře (dveře bez polodrážky). Ty nepřekrývají zárubeň, ale naopak s ní splývají. V bezfalcové variantě přitom Solodoor nabízí svůj kompletní sortiment s výjimkou dveří požárně odolných, kouřotěsných a protihlukových a dveří SONET. Bezfalcové dveře se zapuštěnými panty ve speciální obložkové zárubni působí velmi pěkným moderním dojmem.

Více informací na www.solodoor.cz

Publikováno: 15.8.2010, Autor: Solodoor a.s. (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce