reklama

SOLODOOR má aplikaci pro vizualizaci dveří v interiérech

Společnost SOLODOOR, přední domácí výrobce dveří a zárubní, vyvinula unikátní aplikaci nabízející vizualizaci dveří v reálných interiérech. Praktická aplikace běží na stránkách www.solodoor.cz a umožňuje prohlížet, jak jednotlivé modely dveří pasují do různých variant interiérů. Poskytuje tak zákazníkům vynikající vodítko při rozhodování, jaký model dveří, barevný dekor či typ prosklení zvolit při zařizování vlastního bytu.

Společnost SOLODOOR vyvinula unikátní aplikaci nabízející vizualizaci dveří v reálných interiérech. Více naleznete v článku. Nechte se překvapit!
SOLODOOR má aplikaci pro vizualizaci dveří v interiérech

Interiérové dveře vypadají jinak, pokud je vidíte vystavené v prodejně a jinak zasazené do zárubně přímo v bytě. Naše aplikace umožňuje zákazníkům v pohodlí domova vybírat různé modely a zkoušet, jak ladí se stěnami, podlahou a celkovým charakterem interiéru.

SOLODOOR pokračuje v úsilí maximálně ulehčit zákazníkům rozhodování při výběru interiérových dveří. SOLODOOR má totiž v sortimentu na šestnáct výrobkových řad a v každé řadě několik modelů s různými možnostmi povrchové a barevné úpravy či prosklení. Prvním krokem byl tak zvaný konfigurátor dveří, který přímo na internetu umožňuje se v této škále jednoduše orientovat a sestavit si dveře podle přání. V konfigurátoru může uživatel kombinovat různé modely, dezény povrchu, (CPL, fólie, dýha apod.), typ prosklení, další doplňky a technické podrobnosti (rozměr dveří, pravé nebo levé dveře). Okamžitě získává perfektní obrázek dveří a také přehled o ceně zvolené sestavy.

SOLODOOR má aplikaci pro vizualizaci dveří v interiérech
SOLODOOR má aplikaci pro vizualizaci dveří v interiérech

Vizualizace dveří v interiérech posouvá možnosti výběru ještě o krok dál. Obě aplikace jsou propojeny, takže sestavu zvolenou v konfigurátoru lze zobrazit přímo v interiéru bytu. Ve vizualizacích jsou nyní k dispozici čtyři interiéry, ale nabídka se dále rozšíří až na šestnáct možností. V každém interiéru může uživatel měnit barvu stěn a podlah a zároveň sledovat, jak tato barevná úprava ladí s dveřmi. Nebo lze zvolit opačný postup – tedy k vybrané barvě stěny či podlahy hledat v sortimentu SOLODOOR ty nejhezčí dveře. A pro zvolenou optimální volbu pak nalézt cenu v konfigurátoru.

SOLODOOR a. s.

SOLODOOR a.s. je česká společnost, která byla založena 1. 5. 1997 jako nástupnická organizace divize Dřevařské výroby SOLO Sušice a.s. V současné době vyrábí společnost SOLODOOR a.s. ročně více než 250 000 interiérových dveří a 80 000 obložkových zárubní. Podíl společnosti na trhu dosahuje zhruba 20 %. SOLODOOR a.s. je držitelem certifikátu ISO integrovaného systému řízení dle norem ČSN EN ISO 9001:2000 a ČSN EN ISO 14 001:2004.

Veškeré informace, novinky i rady se dozvíte na www.solodoor.cz.

Publikováno: 2.2.2012, Autor: Solodoor (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce