reklama

HELUZ natočil seriál jako video návod pro hrubou stavbu domu

Říká se, že jeden obrázek řekne více než tisíc slov a o filmu to platí ještě více. Proto společnost HELUZ cihlářský průmysl natočila video seriál, který v šesti krátkých spotech provede laika i ostřílenějšího stavebníka zděním hrubé stavby domu. Video navazuje na tradiční Prováděcí příručku vydávanou společností HELUZ pro ty, kteří staví svépomocí nebo si chtějí ohlídat kvalitu práce řemeslníků.

HELUZ natočil seriál jako video návod pro hrubou stavbu domu (Zdroj: HELUZ)

O video seriálu s návodem pro hrubou stavbu domu

„Prostřednictvím video příručky bychom rádi pomohli všem, kteří chtějí stavět dům svépomocí a s použitím kompletního stavebního systému HELUZ. Věříme, že díky kvalitě našich výrobků a jednoduchosti používání dopadne stavba jakéhokoliv domu přesně podle vašich představ,“ uvedla k seriálu Andrea Stejskalová, manažerka marketingu společnosti HELUZ.

HELUZ vám pomůže se stavbou domu svépomocí
HELUZ vám pomůže se stavbou domu svépomocí (Zdroj: HELUZ)

Jak by tedy správně měla stavba probíhat? Pár tipů a zásad ze seriálu zmíníme níže.

1. díl: Příprava před stavbou

Na začátku všeho, než vznikne hrubá stavba domu, je pochopitelně třeba se seznámit s projektovou dokumentací, rozvrhnout si časový harmonogram, zajistit stavební připravenost, bezpečnost práce a pečlivě promyslet další činnosti související se zahájením stavby. Stavebníci mohou využít např. užitečnou službu – výpočet spotřeby materiálu zdarma od společnosti HELUZ, stačí navštívit web www.heluz.cz. A tím servis společnosti HELUZ nekončí, proces výstavby např. usnadní návrh kladečského plánu stropu, vypracování průkazu energetické náročnosti budovy PENB, výpočet spalinové cesty, služby statika či konzultace s technickým poradcem HELUZ přímo na stavbě. K dispozici je také půjčovna pomůcek, v níž si stavebník může zapůjčit nářadí a nemusí si jej tedy zbytečně kupovat.

Video 1. Jak správně začít

HELUZ vám pomůže se stavbou domu svépomocí
HELUZ vám pomůže se stavbou domu svépomocí (Zdroj: HELUZ)

Publikováno: 28.1.2020, Autor: Heluz (text, foto a video), Tomáš Dittrich (foto) , Profil autora: Redakce