reklama

Designové a bezpečné – takové jsou bezfalcové bezpečnostní dveře NEXT

Dovolte si být nároční. Co se týče ochrany vašich nejbližších a majetku, náročnosti není nikdy dost. Všechny vaše požadavky zaručeně splní bezfalcové bezpečnostní dveře od tradičního českého výrobce.

Zcela novou generaci bezpečnostních vchodových dveří ve skryté zárubni do bytů i domů představují dveře NEXT SD 104, které díky svému jedinečnému bezfalcovému řešení nabízejí množství netradičních designových variant. Mohou tak přesně odpovídat vašemu vkusu a harmonicky se skloubí s celkovým rázem vašeho domu.

Bezpečná konstrukce

Bezpečnostní dveře NEXT SD 104 mají skryté 3D panty i falc a z vnitřní strany umožňují slícování povrchu dveří s povrchem zdi. Konstrukce dveří je vyhotovena z galvanizované nebo nerezové oceli. Vyplněna je minerální izolační hmotou. Obvod dveří chrání nerezová hrana. Kovový práh je integrován v zárubni. I ten může být vyroben z nerezu.

Dveře vyhotovuje výrobce Next ve třetí bezpečnostní třídě. Spolehnout se můžete na protipožární certifikaci a vynikající protihlukové a izolační vlastnosti.

Design na míru vašim požadavkům

Vchodové dveře můžete dokonale sladit s celkovým vzhledem vašeho domu. Jeho povrch může tvořit dýha, masivní dřevo, lakované desky v libovolném odstínu RAL, ale i nejrůznější designové materiály. Z venkovní strany můžete mít například design tmavého dřeva a zevnitř bílý dekor ladící s interiérem. Dveře mohou být také prosklené bezpečnostním sklem.

Design na míru
Design na míru vašim požadavkům (Zdroj: Next)

Jaký materiál zvolit pro bezpečnostní dveře do bytu?

Pro bezpečnostní dveře do bytu se nejčastěji používá jako materiál lamino. Je za příznivou cenu a vyrábí se v mnoha barevných provedeních. Není ale vhodný pro použití v exteriéru, vlhké prostředí mu nesvědčí.

Exkluzivnější alternativou je dýha. Tento přírodní tenký plát masivního dřeva nalepený na nosnou desku vás okouzlí přirozenou krásou dřeva. Každý kus je originálem.

Materiál
Jaký materiál zvolit pro bezpečnostní dveře do bytu? (Zdroj: Next)

Bezpečnostní dveře do domu

Na bezpečnostní dveře do domu jsou kladeny vyšší nároky. Musejí odolávat nejen zlodějům, ale i rozmarům počasí. Nejčastěji se tak pro ně využívá vysokotlaký laminát H-dex, který je vysoce odolný vůči oděru i klimatickým podmínkám.

Mnozí nedají dopustit na přirozenou krásu masivního dřeva. Dveře z masivu jsou zdravotně nezávadné, mají vysokou trvanlivost a skvělé tepelně-izolační vlastnosti.

Bezpečnostní dveře NEXT

Díky sendvičové konstrukci dveří není překážkou vytvořit libovolný povrch. Můžete si tak přát repliku historických dveří s bezpečnostním jádrem, ale i moderní industriální design.

Více informací najdete na www.next.cz.

Publikováno: 18.12.2019, Autor: Next (text a foto) , Profil autora: Redakce