reklama

Garážová vrata

Díky vratům někam můžeme a nebo právě naopak. Proto musí dobře sloužit, být bezpečná i pohodlná v obsluze. A samozřejmě by jejich design měl odpovídat výrazu stavby, k níž patří, i době, v které žijeme. Týká se to také garážových vrat, ať už za nimi ukrýváme vyleštěného rozmazlence a nebo poctivého upracovaného služebníka z plechu. Firma Pilecký nabízí vrat nejrůznější typy.

Garážová vrata, ať už za nimi ukrýváme cokoliv, je zde firma Pilecký, která nabízí nejrůznější typy vrat. Podívejte se do našeho článku.
Garážová vrata

V nabídce firmy Pilecký jsou garážová privátní vrata u kterých se můžeme rozhodovat podle způsobu zavírání tak, aby odpovídala architektuře domu i našim zvyklostem. Spadají sem vrata až do šíře pěti metrů a výšky 240 centimetrů. Vedle toho je možné objednat zde i průmyslová garážová vrata, jaká se instalují například u skladů a výrobních či speciálních prostor.

Ukaž mi své dveře a já ti řeknu, kdo jsi

Privátní garážová vrata jsou určena do rodinných domů nebo samostatných garáží. Na to by měl výrobce myslet a jeho zboží by mělo využívat nejnovější poznatky z oboru a užívat prověřené materiály, nejmodernější dostupné technologie. U vrat od Pileckého k tomu přistupuje ještě pečlivé zpracování. I garážová vrata jsou totiž vizitkou jejich majitele, kterou se na nás obrací - ať už vrata míří do zahrady či přímo do ulice.

Z katalogu garážových vrat

Z katalogu garážových vrat
Z katalogu garážových vrat

Garážová vrata sekční mají plášť z ocelových panelů vyplněných polyuretanovou pěnou. Bezpečný systém pružin zajišťuje dokonalé rozložení váhy pláště. Vrata se otevírají motorem nebo ručně, jejich plášť může hladký, strukturovaný a imitující dřevěný povrch.

Z katalogu garážových vrat
Z katalogu garážových vrat

U pláště rolovacích garážových vrat vyplňuje polyuretanová pěna hliníkové lamely. Vrata se elektricky rolují do skříňky v nadpraží, ale pro nouzové otevírání lze použít i kliku.

Z katalogu garážových vrat
Z katalogu garážových vrat

Plášť garážových výklopných vrat je z pozinkovaného trapézového plechu a dají se ovládat jak ručně, tak elektricky.

Z katalogu garážových vrat
Z katalogu garážových vrat

Dvoukřídlá garážová vrata jsou vyrobena z uzavřeného pozinkovaného profilu a ocelového pozinkovaného trapézového plechu - vždy se vyrábějí na míru podle zákazníkova přání, podobně jako jejich jednokřídlá varianta.

Z katalogu garážových vrat
Z katalogu garážových vrat

Firma Pilecký ale myslí i na ty, kteří již garáž mají, ale už se jim nechce její vrata otevírat ručně – těm nabízejí pohony pro dodatečnou montáž. Takže pokud jste se svými vraty jinak spokojeni, i tohle se dá ještě vylepšit.

Více na www.pilecky.cz.

Publikováno: 18.1.2011, Autor: Jiří Jan a Pilecký, s.r.o (text), Jiří Jan a Pilecký, s.r.o (foto) , Profil autora: Redakce