reklama

Když je v koupelně teploučko

Ani otužilci, kteří nemocem a nachlazení předcházejí sprchováním studenou vodou, nepohrdnou po své oblíbené proceduře zahřátou osuškou. Ostatně borci zdolávající o Vánocích české a moravské toky, jen co zmizí televizní kamery, spěchají se také ohřát. Že i my méně odolní máme rádi v koupelně teplo je jasné. Společnost KORADO teď nabízí ještě lepší radiátory do koupelen za rozumné peníze.

V tomto článku vám představíme kvalitní koupelnové radiátory KORADO. V sortimentu si můžete vybrat jak klasické radiátory, tak  designové.
Když je v koupelně teploučko

Je dobře, že jako zákazníci už nemusíme vybírat mezi kvalitou, kterou se Korado vždy prezentovalo, a levnějšími výrobky s ne vždy jasnou prognózou co se jejich funkčnosti a výdrže týče. Ve společnosti, která je předním světovým výrobcem radiátorů, totiž investovali do technologií, a tak se dnes jejich zboží dostane k mnohem většímu počtu zákazníků. Tak to má být: oni se chlubí, že jsou v oboru na špici a my z toho máme užitek.

Tři modelové řady

Oblíbené koupelnové radiátory jsou nyní vyráběny novou moderní technologií. Navazovat na úspěšnou tradici by totiž nestačilo, kdyby neuplatňovali nejpřísnější standardy na kvalitu. Důležité je i to, jak výrobky vypadají, a jak se moderním, ale nadčasovým designem vyrovnávají s vrtochy paní módy, která už dávno nemluví jen do délky sukní a barvy klobouků.

Tři modelové řady
Tři modelové řady
Tři modelové řady
Tři modelové řady

Koupelnové radiátory můžeme vybírat ze tří modelových řad. Ty strategicky navrhli tak, aby si vybral každý, tedy aby uspokojili rozdílné nároky a finanční možnosti jednotlivých segmentů zákazníků. Tomu odpovídají i názvy jednotlivých řad - Comfort, Classic a Standard. Přitom kvalita je u každé volby vysoká.

Design a funkce

Doba starých radiátorů natřených beznadějně stejným krémovým emailem je naštěstí pryč. Široké barevné škále, která vstoupila do našich životů, se přizpůsobily i radiátory. Můžeme je proto dobře sladit s každým interiérem: s tím nejmodernějším, stejně jako s nadčasovým řešením a nebo retrostylem, navozujícím pocit tradice a neměnné solidnosti. Kvalitní čtyřstupňová povrchová úprava radiátoru je u výrobků Korado samozřejmostí.

Design a funkce
Design a funkce
Design a funkce
Design a funkce

Vedle vzhledu je důležitá i možnost volby použití a napojení na stávající vytápění: vždy můžeme vybírat mezi variantou standardního nebo moderního středového připojení. Podobně můžeme radiátory kombinovat se sadou pro elektrické vytápění či vybrat řešení s přímotopnými tělesy.

Nejen k vytápění

Nejen k vytápění
Nejen k vytápění

V koupelně oceníme i druhotnou funkcí radiátoru – sušení. V mrňavých koupelnách, kde zůstává trvale vysoká vzdušná vlhkost, je to téměř nezbytnost, ale velká osuška schne mizerně i v koupelně jako hrom. Sušit v koupelně na šňůrách žádné štěstí není a ani to moc nejde. Naštěstí lze díky nabízenému příslušenství koupelnové radiátory využít k dosoušení textilií, jako jsou ručníky nebo utěrky. Doplňky jsou to praktické, nepřekážejí zde a vypadají opravdu dobře – jsou z ušlechtilé nerezové oceli.

Více na www.korado.cz.

Publikováno: 5.10.2014, Autor: Jiří Jan a Korado, a.s. (text), Korado, a.s. (foto) , Profil autora: Redakce