reklama

Designové radiátory představují moderní řešení vytápění dostupné pro každého

Oživte svůj interiér moderním řešením vytápění. Společnost KORADO nabízí designové radiátory KORATHERM, které boří mýty o nevzhledném topení, a také nízkoenergetické konvektory, které by neměly chybět v žádné moderní domácnosti. Nejenže jsou tyto radiátory a konvektory atraktivním doplňkem každé místnosti, ale jsou i velmi praktickým pomocníkem na Vaší cestě k úsporám za vytápění.

Designové radiátory představují moderní řešení vytápění dostupné pro každého

Moderní vytápění = funkčnost + úspora + elegance

Designové radiátory KORATHERM splňují očekávání moderní domácnosti, tedy aby vytápění bylo nejen úsporným a praktickým, ale i estetickým doplňkem interiéru. A zdaleka nejde o nadstandardní vybavení domu či bytu. Tyto designové radiátory jsou totiž kromě dalších předností i cenově dostupné.

Designové radiátory zajistí tepelnou pohodu všude, kde je třeba

Všestranné použití designových radiátorů od společnosti KORADO je další z jejich předností. Instalace tohoto moderního vytápění je totiž možná ve všech místnostech, ať už jde o kuchyň, koupelnu nebo například zimní zahradu. Designové radiátory budou také praktickým a estetickým doplňkem v prosklených průchodech, vestibulech nebo výkladních skříních. Využijete je zkrátka všude tam, kde je třeba udržovat tepelnou pohodu a dotvořit interiér vkusným a praktickým prvkem.

KORATHERM HORIZONTAL – M
KORATHERM HORIZONTAL – M
KORATHERM VERTIKAL M
KORATHERM VERTIKAL M

Z pestrého sortimentu designových radiátorů si vybere každý

Vzpomínáte si na nevzhledné žebrované radiátory, které dokázaly znehodnotit i tu nejhezčí místnost?Těm už naštěstí odzvonilo. Designové radiátory KORATHERM jsou totiž velmi elegantní a lze je pořídit v mnoha provedeních. V prvé řadě lze vybírat z různého uspořádání desek, které mohou být ve variantě HORIZONTAL nebo VERTIKAL. Nároční klienti mohou zvolit i provedení REFLEX, jehož součástí je i zrcadlo. K dispozici je i vzorník barevných odstínů, ze kterých si mohou zákazníci vybrat takovou barvu, která bude přesně ladit s jejich interiérem.

Nízkoenergetické konvektory by neměly chybět v žádné moderní domácnosti

Moderní způsob vytápění interiéru se neobejde bez možnosti uspořit náklady na energie. Revoluční řešení v tomto ohledu představují konvektory KORADO, které využívají k vytápění princip proudění vzduchu. Díky tomu mají rychlejší náběh tepla a vyšší účinnost, a díky tomu přinášejí výraznou úsporu Vašich nákladů na vytápění. Konvektory lze nainstalovat do podlahy, na podlahu, na stěnu, navíc umožňují i individuální instalaci, například za dřevěná obložení.

KORAFLEX
KORAFLEX

KORADO: skvělá nabídka pro moderní vytápění Vašeho domova

Společnost KORADO nabízí ve svém produktovém portfoliu pestrou škálu designových radiátorů a nízkoenergetických konvektorů, ze které si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Každý si tak může zařídit domov přesně podle svého vkusu a možností.

Publikováno: 10.10.2014, Autor: Korado (text a foto) , Profil autora: Redakce