reklama

Začíná Lindab Akademie: cyklus školení pro odborníky v oblasti lehkých střešních krytin i tenkostěnných ocelových konstrukcí

Lindab, přední světový výrobce a prodejce stavebních komponent z tenkostěnné oceli, lehkých střešních krytin, fasádních a okapových systémů a vzduchotechniky, chystá i letos tematická školení pro architekty a projektanty, montážní firmy i prodejce. V tomto roce však přichází s ucelenou koncepcí s názvem Lindab Akademie. Ta nabízí široké spektrum různých témat pro všechny, kdo se zabývají projektováním, prodejem či montáží plechových střešních krytin a tenkostěnných ocelových konstrukcí.

Začíná Lindab Akademie: cyklus školení pro odborníky v oblasti lehkých střešních krytin i tenkostěnných ocelových konstrukcí

Stavební komponenty z prvotřídní oceli jsou stále inovovány, aby bylo vyhověno zvyšujícím se nárokům na moderní budovy. S inovacemi nejen ve výrobcích, ale také v servisu a podpoře zákazníkům, chce Lindab průběžně seznamovat všechny zájemce. Školení Lindab, která společnost poskytuje bezplatně, budou probíhat již od února po celé České republice. Na vyžádání je možné uspořádat i školení mimo vypsané termíny, šité zcela na míru například velké montážní firmě, za kterou zástupci Lindabu přijedou do jejího regionu.

Zájemci si mohou vybírat z širokého spektra kurzů od základních až po pokročilé, které trvají celý den a zahrnují i praktickou část. Obsahem školení od Lindabu jsou nejen profilované a drážkované střešní systémy Lindab, ale i montáž střešních oken Velux do krytin Lindab, konstrukční systémy Lindab Stavby včetně tenkostěnné ocelové konstrukce Lindab Construline, software Lindab pro projektování staveb i detailní orientace v sortimentu Lindab pro prodejce.

Publikováno: 24.2.2018, Autor: Lindab (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce