reklama

Pro radiátory KORATHERM místo vždy najdete!

Představujeme vám otopná tělesa řady KORATHERM od předního výrobce KORADO, a.s., která jsou určena k vytápění obytných prostor i administrativních budov se zvýšeným nárokem na design a prostor. Horizontálně nebo vertikálně orientované radiátory s variabilním připojením k otopné soustavě tak najdou své místo opravdu kdekoliv.

Pro radiátory KORATHERM místo vždy najdete!

Máte nově a trendy zařízenou místnost, která ovšem svým charakterem či nedostatečným prostorem nenabízí možnost připojení klasického radiátoru? Otopná tělesa KORATHERM nabízí řešení, jak navodit tepelnou pohodu i tam, kde jste na to ani nepomysleli…

Radiátory KORATHERM disponují variabilním připojením k otopné soustavě s nejvyšším přípustným přetlakem vody 0,4 MPa a jsou určeny pro dvoutrubkové otopné soustavy s nuceným oběhem teplonosné látky. Široký sortiment modelů a typů zajistí neomezenou škálu možností pro jejich umístění.

Variabilitu radiátorů KORATHERM podtrhuje i praktické příslušenství, a to zejména v podobě sušáků a věšáků. Ty oceníte především v předsíních a vstupních prostorách k odložení věcí.

Otopné těleso KORATHERM HORIZONTAL s vodorovně orientovanými profily, překvapí extrémně nízkým provedením s výškou již 14,4 cm. Pokud nemáte pod nízkými okny dostatek prostoru pro klasický radiátor, KORATHERM HORIZONTAL vám tento problém vyřeší.

Modely řady KORATHERM VERTIKAL představují elegantní úzké a vysoké radiátory s minimální šířkou již 14,4 cm. Nabízí zcela nový a neokoukaný způsob vytápění, který není náročný na místo. Pohodlně se vejdou do předsíní, obývacích pokojů i kuchyní.

Náročné zákazníky přesvědčí model KORATHERM REFLEX. Jedná se o radiátor spolu se zrcadlem, tzv. 2 v 1, díky kterému je nejen estetickým, ale i praktickým doplňkem moderního interiéru.

Otopná tělesa KORATHERM jsou nabízena v 18 barevných odstínech a pořídíte je již od 1980,-Kč vč. DPH.

Více informací na www.korado.cz.

Publikováno: 26.6.2018, Autor: Korado (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce