reklama

Barevné kombinace střech a fasád bez překvapení

Sami si snadno připravte vizualizaci svého budoucího domu s jednoduchým vizualizérem fasád a střech Ruukki. Ne všechny naše představy se ve skutečnosti vyplní. Fantazie nabízí vize, které mají často jen málo společného s tím, co nakonec vytvoříme. To platí o všech odvětvích, ale v případě stavby vysněného domu, možná dvojnásob. Ten, kdo má rád překvapení, se pomůckami, které dokážou načrtnout budoucí vzhled domu a jednotlivých prvků, příliš zabývat nemusí. Pro ostatní je tu vizualizér střešních krytin Ruukki s dostupnými krytinami a barvami krytin, zdí, příslušenství i okapového systému.

Barevné kombinace střech a fasád bez překvapení

Volba správné barevné kombinace se zdá být snadným úkolem do okamžiku, kdy se musíte skutečně rozhodnout u svého vlastního bydlení.

Stavba domu je pro většinu lidí zásadním životním krokem a investicí. Je smutné doběhnout téměř k cíli a pak se unáhlit barevnou a profilovou volbou například střešní krytiny, která vás ruší a vlastně se vám nelíbí.

Střešní krytina Ruukki Monterrey v čokoládově hnědé barvě.
Střešní krytina Ruukki Monterrey v čokoládově hnědé barvě.

Střechy a fasády Ruuki

Předejít takové situaci dnes není vůbec složité. Služba, kterou nabízí Ruukki na svých stránkách není podmíněna stažením speciálního softwaru či zdlouhavé registrace. Postup je intuitivní a po několika kliknutích tak máte k dispozici obraz svého originálního řešení.

Střešní krytina Ruukki Classic C v černé barvě.
Střešní krytina Ruukki Classic C v černé barvě.

Výsledný obraz lze jednoduše vytisknout, poslat e-mailem či sdílet na sociálních sítích, a pochlubit se tak známým s vlastním domem snů. Stránka též odkazuje na podrobné informace o vybraném typu krytiny a nabízí porovnání s ostatními produkty.

Střešní krytina Ruukki Adamante v červené barvě.
Střešní krytina Ruukki Adamante v červené barvě.

Kombinovat barvy fasád a střešních krytin je docela zábavné a vyhnete se jednomu nemilému překvapení.

Více informací o střechách a fasádách Ruuki se dozvíte také na www.ruukkistrechy.cz.

Publikováno: 4.10.2018, Autor: Ruukki (text a foto) , Profil autora: Redakce