reklama

Detail dílu


13.týden premiéra 5. 1. 2021

Pepa Beneš přijel s termokamerou. Na co jí má?

Dorazí Pepa Beneš s termokamerou, abycom zjistili, jestli zateplení fasády máme v pořádku a nemáme někde tepelné mosty. Držte palce, ať je všechno v pořádku. I když Pepa Beneš vypadá s termokamerou jako japonský turista, nakonec ukáže, že to je nedocenitelný pomocník na stavbě.


Karlozor a kadibudka

Naši řemeslníci dostali od Karla ještě jeden novoroční dárek a to krásnou oranžovou kadibudku. Sice na to přišel Karel až po 4 měsících, ale co… Prý je teď čeká zase 4 měsíční Velká zábava :) A co na to řemeslníci? Hurááá, máme záchod.


Fachmani navštívili školu suché výstavby

Suchá výstavba? Co to jako je? No přeci sádrokarton. A firma Rigips má na sádroš dokonce školu. Tak Pepa vyrazil s celým týmem do školy suché výstavby, aby si ověřili, jestli všechno dělají správně a zaměří se na chyby, které se kolem sádrokartonu nejčastěji dělají.


Online stavební deník a fotodokumentace

Za ty 4 měsíce se nám stavební deník pěkně zaplnil fotkama z rekonstrukce. Je jich opravdu požehnaně. Máme vlastně takovou fotolegendu, kde jsme schopni i v budoucnu vidět, kde se co bouralo, kudy vedou rozvody, jaké materiály a jak byly aplikovány apod. A kdybyste chtěli například v budoucnu dům prodat nebo předat někomu v rodině, určitě se bude takové fotoalbum hodit a může i zvýšit cenu nemovistosti.


Soutěž o stavební dozor v celkové hodnotě 100.000 Kč

Vrátíme se trochu v čase a Pepa s Karlem vám ukáží, co předcházelo zakopání jímky na děšťovou vodu. Můžete si s Fachmany zasoutěžit o 3 skvělé ceny: stavební dozor od Pepy Beneše v celkové hodnotě 100.000 Kč. Pokud se chystáte v letošním roce stavět nebo rekonstruovat dům či byt, bude se vám tato cena určitě hodit.